کد خبر: 332608 A

سیدفیاض موسوی در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آبادان به هیچ فرد و جناحی وابسته نیست.

سیدفیاض موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: در طول دوره هیئت‌رئیسه فعلی سعی کردیم متناسب با مشکلات موجود در شهر و با توجه به مراجعه ارباب‌رجوع و نظرات مردم از مدیران شهرستان برای پاسخ به سؤالات شورا و مشکلات مردم دعوت کنیم.

وی افزود: مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آبادان به هیچ فرد و جناحی وابسته نیست و فقط به وظایف خود عمل می‌کند و نمی‌توانیم اجازه دهیم که از فعالیت‌های ما استفاده تبلیغاتی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان ادامه داد: تاکنون برای حضور در جلسات شورا از مدیران اداره‌های آبفا و گاز دعوت شده است. در این جلسات سؤالاتی مطرح شد که مدیران مربوطه علاوه بر پاسخ‌گویی، قول پیگیری مشکلات مطرح‌شده را دادند.

موسوی اظهار کرد: هدف اصلی دعوت از مسئولان در جلسات علنی شورای اسلامی شهر آبادان پیگیری مطالبات مردم، پاسخگویی درباره مشکلات، نقص‌ها و همچنین توضیح در باره پروژه‌های در حال اجرای این شهر است.

رئیس شورای شهرآبادان با اشاره به برگزاری جلسات شورا در مناطق تصریح کرد: باید نظر دیگر دوستان نیز گرفته شود و چنانچه رأی نهایی به برگزاری این جلسات ختم شد، جلسات شورا در مناطق شهر برگزار می‌شود، در غیر این صورت برگزاری جلسات شورا در مناطق آبادان به بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی موکول می‌شود.

شورای شهر آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر