کد خبر: 337829 A

فرمانده انتظامی شهرستان خبر داد

ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر از دستگیری باند سارقان مسلح احشام و کشف ۳۰۰ رأس دام مسروقه توسط پلیس این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ"نادر سهیلی" صبح امروز گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در خصوص سرقت یک دستگاه کامیون کشنده حامل ۳۰۰ رأس دام، بررسی موضوع و شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان خرمشهر قرار گرفت.

سهیلی تصریح کرد: سارقان پس از انتقال احشام به مخفیگاه خود، کامیون را در اطراف خرمشهر رها کردند و کامیون مسروقه توسط مأموران پاسگاه انتظامی "کفیشه"کشف و به پارکینگ منتقل شد.

سهیلی در ادامه گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی خرمشهر با تحقیقات وسیع و گسترده، موفق به شناسایی مخفیگاه سارقان مسلح شدند که با هماهنگی مقام قضائی، در یک عملیات موفق آمیز، سه سارق مسلح دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان، ۳۰۰ رأس احشام مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر با اشاره به اعتراف متهمان، گفت: در این زمینه پرونده قضائی تشکیل و به همراه متهمان جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضائی شد.

سهیلی به دامداران توصیه کرد از سپردن دام‌ها به کودکان و افراد کم سن و سال یا افراد مسن خودداری کرده و مکان نگهداری احشام را به دوربین‌های مداربسته مجهز کنند.

سارقان مسلح احشام خرمشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر