کد خبر: 337951 A

امروز و با حضور تمام اعضاء

ایلنا: رئیس شورای آموزش‌وپرورش شوشتر، بزرگ‌ترین رویداد کشور در آینده را انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی عنوان و بر حضور حداکثری در انتخابات تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شوشتر، حیدر نجفی در این جلسه که در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد، افزود: امسال قرار است با همکاری آموزش‌وپرورش جشن تکلیفی برای رأی اولی‌ها در مقطع متوسطه دوم در مدارس شهرستان برگزار شود.

احمد شهرانی مدیر اداره آموزش‌وپرورش شوشتر نیز در این جلسه اظهار داشت: شرکت و همکاری جدی در برگزاری انتخابات برای تمام مردم یک امر ضروری و تکلیف شرعی است چرا که سرنوشت کشور را رقم می‌زند.

وی افزود: در بحث انتخابات، فرهنگیان به‌عنوان یکی از ارکان مهم در امر برگزاری انتخابات تمام سعی و تلاش خود را در جهت هم حضور حداکثری و هم برگزاری آن انجام خواهند داد.

وی در ادامه به بحث مطالبات فرهنگیان اشاره و خاطرنشان کرد: همکاران عزیز مطالباتی را از سال تحصیلی گذشته طلب دارند که تاکنون پرداخت‌نشده است و همچنین پاداش پایان خدمت بازنشستگان که حدود دو سال است پرداخت نشده و این عدم پرداخت، مشکلات زیادی را برای این عزیزان به وجود آورده است که انتظار داریم با پیگیری‌های فرماندار محترم از طریق استانداری و وزارت کشور تصمیم جدی در قبال این موضوع اتخاذ شود.

احمد شهرانی گفت: راه‌اندازی درمانگاه فرهنگیان به‌عنوان یکی از مطالبات به‌حق فرهنگیان در دستور کار مدیریت قرار گرفته و مجوز آن اخذ گردیده و در آینده‌ای نزدیک شاهد افتتاح این درمانگاه شبانه‌روزی خواهیم بود.

در ادامه این جلسه نیز اعضا به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پیرامون مسائل مهم آموزشی و پرورشی پرداختند.

خبرنگار: مصطفی فتحی زاده

شورای آموزش و پرورش شوشتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر