کد خبر: 342243 A

از هفته بیست و سوم سوپر لیگ بسکتبال کشور،

در هفته بیست و سوم از دور برگشت لیگ بسکتبال کشور بندر امامی‌های صدرنشین عصر امروز در سالن اندیشه شهرک بعثت، میزبان تبریزی‌های قعرنشین بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، شاگردان مهران شاهین طبع که به هیچ قیمتی حاضر به از دست دادن صدر جدول نیستند، عصر امروز هم به شکل متفاوتی در مقابل شهرداری تبریزی دست به توپ شدند و حریف تبریزی خود را با شکست بدرقه کردند.

در دقایق ابتدایی کوارتر نخست این دیدار، شاگردان بهزاد افرادی، بازی را با تسلط بیشتری پیگیری کردند و موفق شدند از میزبان خود پیشی بگیرند. اما در ادامه راه، سربازان مهران شاهین طبع به بازی برگشتند تا جایی که نتیجه کوارتر نخست را با احتساب ۱۹ بر ۱۵ به سود خود پایان دادند.

در کوارتر دوم این دیدار، تبریزی‌ها به دنبال کم کردن اختلاف امتیاز در زمین حاضر شدند اما با بازی هوشمندانه آرمان زنگنه و حامد حسن‌زاده، بازهم ناکام ماندند و این کوارتر را  با امتیاز ۲۰ بر ۱۳ به بندر امامی‌ها واگذار کردند تا با مجموع امتیاز ۳۹ بر ۲۸ نیمه اول را خاتمه دهند.

در کوارتر سوم از نیمه دوم، تبریزی‌ها به جبران ضعف‌های فنی خود در نیمه نخست دست به توپ شدند، اما نه‌تنها موفق به کم کردن اختلاف امتیاز نشدند بلکه با اختلاف امتیاز بیشتری این کوارتر را هم از دست دادند.

پرتاب‌های ۳ امتیازی و منطقه‌ای بی‌نقص سعید داور پناه به همراه بازی زیرکانه موسی نبی پور باعث شد بندر امامی‌ها نتیجه این کوارتر را هم با امتیاز ۲۳ بر ۱۲ به سود خود روی تابلو نتایج هک کنند.

در کوارتر پایانی این دیدار کاملاً یک‌طرفه، تبریزی‌ها با مصدومیت و از دست دادن دو بازیکن خود کلکسیون بدشانسی‌های خود را به نمایش گذاشتند و رضا لطفی هم از بندر امام با بازی خلاقانه خود، حریف را شگفت‌زده کرد تا دیگر چیزی برای از دست دادن نداشته باشند و این کوارتر هم با نتیجه ۲۴ بر ۱۹ و مجموع امتیاز ۸۶ بر ۵۹ به میزبان خوزستانی خود واگذار کنند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بندر امام خمینی (ره)، تیم صنعت نفت آبادان دیگر نماینده استان خوزستان این هفته با قرعه استراحت روبه‌رو شد.

 

خبرنگار: سالار قاسمپور

تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام سوپر لیگ بسکتبال کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر