کد خبر: 359016 A

همزمان با سالگرد شهادت شهید آوینی برگزار می‌شود؛

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: ۲۰ برنامه از سوی حوزه هنری خوزستان برای هفته هنر انقلاب اسلامی برنامه ریزی و اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، مهرداد شریف مخمل‌زاده در جلسه هماهنگی هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار کرد: سال گذشته با همه مسائل و مشکلاتی که پیش رو داشتیم، هفته هنر انقلاب اسلامی در خور توجه برگزار شد و تقریبا بر اساس بضاعتی که وجود داشت برنامه‌ها اجرایی شد، اما نکته قابل اشاره‌ای که یکی از مشکلات ما در سال گذشته بود، هماهنگی و انسجام بین دستگاه‌ها و  اهتمامی بود که برخی از دستگاه‌ها می‌بایست نسبت به این موضوع داشته باشند، وجود نداشت که امیدواریم امسال این خلا برطرف شود و همه دستگاه‌ها در حد و توانی که دارند نسبت به برگزاری این هفته کمک کنند.

وی افزود: حقیقیتا مظلومیت هنر در کشور ما در برخی سال‌ها و بعضی دوره‌ها مضاعف شده و نسبت به این حوزه بی‌مهری‌هایی بر اساس بدفهمی‌ها، کج سلیقگی‌ها و یا خودرایی‌هایی که متاسفانه در بعضی از ما‌ وجود دارد، اتفاق افتاده است.

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان عنوان کرد: این فرصت‌ها را نباید از دست داد و باید تلاش کنیم که به وسیله هنر با جامعه و آحاد مردم ارتباط برقرار کنیم و انسجام و هماهنگی لازم بین بخش‌های مختلف را ایجاد و بتوانیم از ظرفیت جوانان خوش ذوق و صاحب استعداد برای اجرای برنامه‌ها استفاده کنیم.

مخمل‌زاده بیان کرد: مجموعه برنامه‌هایی را که حوزه هنری خوزستان برای امسال تدارک دیده حدود ۲۰ برنامه است. به دلیل اینکه بخشی از این برنامه‌ها را هم دستگاه‌های متولی پیگیر خواهند بود و هم به دلیل اینکه در برخی از فرمانداری‌ها و شهرستان‌ها این برنامه‌ها اجرا می‌شود، به طور قطع به آن‌ها ابلاغ خواهد شد که فرمانداران در اجرای آن کمک خواهند کرد. بخشی که مربوط به استانداری و اداره کل ارشاد اسلامی است، نیز پیگیری می‌شوند که امیدواریم با هماهنگی و برنامه ریزی صحیح برنامه‌های این هفته را به خوبی اجرایی کنیم.

در این نشست جمال درویش مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان، علیرضا چرخابی سرپرست حوزه هنری خوزستان و همایون قنواتی مدیرکل ارشاد خوزستان نیز حضور داشتند.

هفته هنر انقلاب اسلامی از بیستم لغایت بیست و هفتم فروردین همزمان با سالگرد شهادت شهید مرتضی آوینی برگزار می شود.

استانداری خوزستان هفته هنر انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر