کد خبر: 370730 A

توسط فیلم ساز آبادانی صورت گرفت؛

ایلنا: یک فیلمساز آبادانی گفت: فیلم کوتاه «رد پای تو» از خوزستان به بخش مسابقه جشنواره روح الله راه یافت

به گزارش خبرنگار ایلنا از آبادان، سارا رضاپور اظهار کرد: فیلم کوتاه «رد پای تو» با موضوع دفاع مقدس و خانواده‌های شهدای جنگ تحمیلی ساخته شده است و داستان پدر شهیدی است که پس از سال‌ها انتظار خبر شهادت فرزندش را به او می‌دهند.

وی افزود: فیلم کوتاه «رد پای تو» سال گذشته در شهر آبادان فیلمبرداری و کلیه مراحل فنی بر روی آن انجام شد.

این فیلمساز توضیح داد: این فیلم در بخش فیلم‌های برگزیده المپیاد فیلمسازی در جشنواره فیلم کوتاه تهران نیز به نمایش در آمده است.

رضاپور تصریح کرد: فیلم کوتاه «رد پای تو» در جشنواره بین المللی فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای نیز حضور داشته است.

وی با اشاره به جشنواره فیلم «روح‌الله»، گفت: جشنواره فیلم روح الله یکی از برنامه‌های موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) است، که پیش‌تر با نام آیینه و آفتاب در شش دوره برگزار گردید و با سیاست گذاری جدید موسسه بعد از شش سال مجددا" راه‌اندازی و با نام جشنواره فیلم روح الله فعالیت خود را آغاز کرد.

این فیلمساز ادامه داد: در جشنواره فیلم روح الله ۲۶ اثر در بخش داستانی، ۶ اثر در بخش انیمیشن و ۱۳ اثر در بخش مستند حضور داشتند که از میان آن‌ها آثار برگزیده توسط هیات داوران انتخاب که فیلم کوتاه «ردپای تو» نیز جزو آن‌ها بود.

رضاپور خاطرنشان کرد: همواره تمام تلاش خود را به عنوان یکی از بانوان آبادانی در راستای پیشرفت این شهر و ارتقای جایگاه هنری آن خواهم کرد.

وی با اشاره به لزوم حمایت از هنرمندان به ویژه در بخش فیلمسازی تصریح کرد: از دستگاه‌هایی همچون سازمان منطقه آزاد اروند انتظار می‌رود با حمایت‌های خود مرا در این راه یاری کنند تا بتوانم افتخارات بیشتری را برای این منطقه کسب کنم.

جشنواره روح الله فیلم ردپای تو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر