کد خبر: 374100 A

فرماندار شادگان خواستار شد؛

ایلنا: جلسه بررسی مشکلات آب شرب شهرستان شادگان به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان ادارات و دستگاه‌های مرتبط بمنظور اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم جهت مدیریت مصرف آب شرب در محل فرمانداری شادگان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شادگان، بهروز فرج‌اللهی در این جلسه با اشاره به در پیش بودن فصل گرما و افزایش مصرف آب شرب خانوارها، گفت: مدیران محلی با اتخاذ تدابیر لازم و مدیریت صحیح منابع شهرستان، آب مورد نیاز شهر‌ها و روستاهای تابعه شادگان را فراهم کنند.

وی افزود: با توجه به در پیش بودن فصل گرما و افزایش مصرف آب شرب خانواده‌ها، لازم است اقدامات پیشگیرانه از سوی مسؤولان در این زمینه صورت گیرد.

فرماندار شادگان عامل عمده در افت فشار آب شرب در روستاهای تابعه شهرستان را استفاده از انشعابات غیر مجاز عنوان کرد و گفت: انتظار می‌رود با همکاری دستگاه‌‌های متولی، با قاطعیت با متخلفان برخورد شود.

فرج اللهی بر لزوم بازنگری و اصلاح الگوی مصرف در مصارف شهری و روستایی تاکید کرد و گفت: مجری طرح آبرسانی و مدیر آبرسانی «دارخوین» نسبت به بازنگری و اصلاح الگوی میزان مصرف شهری و روستایی اقدام نمایند.

وی در پایان، اطلاع‌رسانی دستگاه‌های متولی در رابطه با فرهنگ‌سازی برای کاهش مصرف آب را بسیار حائز اهمیت دانست و عنوان کرد: شهروندان باید با رعایت الگوهای مصرف و سر لوحه قرار دادن صرفه‌جویی، مسؤولان را در اجرای مدیریت صحیح آب در فصل گرما یاری کنند.

بهروز فرج الهی قطعی آب شادگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر