کد خبر: 380446 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان شوشتر از برگزاری ویژه‌برنامه‌های این سازمان در تابستان ۹۵ خبر داد.

احمد علی آهنگر شوشتری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در شوشتر گفت: جمعیت هلال‌احمر این شهرستان جهت پرکردن اوقات فراغت در تابستان، کلاس‌های ورزشی مانند فوتبال، بسکتبال، والیبال، بیلیارد و بدن‌سازی برگزار می‌کند که شرکت در این کلاس‌ها برای اعضای هلال‌احمر با تخفیف ویژه است .

وی‌افزود: هلال‌احمر شوشتر برای ایام تابستان، کلاس‌های امداد و کمک‌های اولیه از مقدماتی تا پیشرفته را به‌صورت رایگان برگزار می‌کند که شامل نوجوانان، جوانان و بزرگسالان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام در این دوره‌ها به این مرکز مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: در فصل تابستان برای‌افرادی که عضو هلال‌احمر شوند اردوهای درون‌شهری و درون استانی برگزار می‌شود که نوجوانان و جوانان عضو هلال‌احمر می‌توانند در این اردوها شرکت کنند .

رئیس‌جمعیت‌هلال‌احمر شهرستان شوشتر افزود: هلال‌احمر از بین علاقه‌مندان، عضو افتخاری می‌پذیرد و به اعضای افتخاری نیز کارت عضویت داده خواهد شد .

احمدعلی آهنگرشوشتری گفت: طرح همای رحمت در ماه رمضان با هدف کمک به افراد نیازمند و با مشارکت خیرین آغاز شده و خیرینی که می‌خواهند در این طرح شرکت کنند می‌توانند به هلال‌احمر شوشتر مراجعه نمایند .

خبرنگار: مصطفی فتحی زاده

جمعیت هلال احمر خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر