کد خبر: 425325 A

استاندار خوزستان تأکید کرد؛

جلسه ی مشترک شرکت‌های فولادی امروز و با حضور استاندار خوزستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، غلامرضا شریعتی با بیان اینکه این جلسه چندمین جلسه مشترک توسط شرکت‌های فولادی است گفت: هدف از تشکیل این نشست، حل مشکلات میان شرکت‌های فولادی به منظور افزایش تعامل جهت رفع اختلافات و تسهیلات شرایط خرید مواد اولیه شرکت‌ها و تعامل به منظور کاهش اختلافات است، تا با رفع موانع، افزایش تولید و اشتغال در بخش صنعت  فولاد را داشته باشیم.

در این جلسه که با حضور معاون سازمان آب‌وبرق خوزستان و مدیرعامل شرکت گاز استان برگزار شد، پیرامون تامین لوله‌های مورد نیاز طرح‌های توسعه گاز رسانی و آبرسانی از شرکت‌های لوله سازی و نورد لوله و همکاری این شرکتها بحث و گفت‌گو شد.

در این جلسه بیشتر مدیران از وجود مشکلات سرما‌یه در گردش و عدم پشتیبانی نظام بانکی  ابراز نارضایتی کردند و خواستار آن شدند در مبادلات مواد اولیه فی مابین شرکت ها، تسهیلاتی برای شرکتهای فولاد سازی خوزستان شکل بگیرد و با تعامل بهتر، تولیدات، با ارزش افزوده بیشتری در شرکت های فولادی صورت پذیرد.

شریعتی تصریح کرد: شرکت آب‌وبرق خوزستان به نحوی عمل کند که جهت تأمین لوله‌های آبرسانیِ طرح‌های آب غدیر، آبرسانی شمالی، آبرسانی جنوب شرق، از تولیدات شرکت‌های داخلی استان خریداری کند.

لازم بذکر است، این جلسه در شرکت نورد و لوله اهواز و با حضور معاون اقتصادی استاندار و مدیران سازمان آب و برق، مدیرعامل شرکت گاز و مدیران عامل شرکت های فولاد خوزستان، فولاد اکسین اهواز، گروه ملی صنعتی، نورد کاویان، لوله سازی اهواز و نورد لوله اهواز برگزار شد.

 

استانداری خوزستان شرکت فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر