کد خبر: 429547 A

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری گفت:

ایلنا: مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری در حاشیه مراسم افتتاحیه ساختمان اداری فرودگاه اختصاصی شرکت نفت آغاجاری در شهرستان امیدیه عنوان کرد: تجهیز و توسعه فرودگاه و افزایش تعداد پروازها به منظور خدمت رسانی به عموم همشهریان، از اولویت های اصلی این شرکت می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از امیدیه، ابراهیم پیرامون ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه مدیریت و همکاران شرکت بر رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری این فرودگاه تأکید و بیان داشت: مجموعه ی شرکت آغاجاری،  تلاش خود را در جهت حل معضلات موجود بکار خواهد گرفت و توسعه و تجهیز فرودگاه به سیستم دید در شب و همچنین ایجاد فضای مطلوب برای مسافرین، از جمله اقدامات در دست انجام می باشد.

پیرامون گفت: با توسعه ی باند و تجهیز فرودگاه، علاوه بر خدمت رسانی به همشهریان، امکان پذیرش مسافر از سایر شهرهای همجوار نیز فراهم خواهد شد.

لازم به ذکر است، فرودگاه شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری فعالیت خود را در سال ۱۳۳۵ آغاز و ماموریتش حمل و نقل کالا و مسافر بین مناطق نفتی گچساران، خارک، اهواز و آبادان بوده و با شروع جنگ تحمیلی و تا پایان آن نیز، در بخش جابه جایی کارکنان نفت و گاز و همچنین انجام پشتیبانی در دوره دفاع مقدس مورد استفاده قرار گرفته است.

بعد از پایان جنگ تحمیلی، در سال ۱۳۸۹ بازسازی سالن مسافرین و باند و برج مراقبت این فرودگاه انجام و دستگاه های مختلف ناوبری در آن نصب گردیده و از آن زمان تا کنون، هفته ای یک یا دو پرواز به مقصد تهران توسط هواپیمایی نفت در آن انجام می شود .

 

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب فرودگاه آغاجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر