کد خبر: 429992 A

با شکست فولاد خوزستان صورت گرفت؛

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران موفق شد با شکست تیم فوتبال فولاد خوزستان در ضربات پنالتی، به مرحله ی یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، این دیدار از ساعت  15:35 دقیقه امروز پنجشنبه 27 آبان، با قضاوت جواد رحیم زاده از استان فارس، در حضور حدود 900 نفر تماشاچی در ورزشگاه غدیر شهر اهواز برگزار شد.

 فولاد با ترکیب: وحیدطالب لو ، ایوب والی، محمد اهل شاخه، سروش سعیدی، یوسف وکیا، احمد عبدالله زاده، حمید بو حمدان، محمود مطلق زاده، بهرام رشید فرخی، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری به میدان رفت که علیرغم حملات متعدد و در دست داشتن بازی در نیمه ی اول، هر دو تیم با نتیجه ی صفر - صفر به رختکن رفتند.

با شروع نیمه ی دوم، فولاد با حملات توأم با احتیاط و نفت و گاز گچساران نیز با دفاع در زمین خودی و ضد حملات، قصد در گشودن دروازه یکدیگر داشتند که هیچکدام از دو تیم موفق به گلزنی نشدند و بازی به وقت های اضافه کشانده شد.

در این نیمه، ماتیاس چاگو و عبدالله ناصری برای فولاد و حسین حجازیان برای نفت و گاز گچساران به میدان آمدند.

 در وقت اضافه ی اول، به جز اخراج فرازمند، یکی از مربیان نفت و گاز گچساران، اتفاق دیگری نیفتاد.

در وقت اضافه ی دوم، میلاد پاک پرور به جای اسماعیل شریفات برای فولاد و پرویز پاداش به جای محمدرضا مظاهری برای نفت و گاز به میدان آمدند تا شاید قفل یکی از دروازه ها باز شود، که این تعویض ها نیز نتیجه ای در بر نداشت و هر دو تیم با نتیجه ی مساوی صفر - صفر به ضیافت پنالتی ها رفتند.

در نهایت در ضربات پنالتی این تیم نفت و گاز گچساران بود که با شکست 3 بر 2 فولاد، شگفتی ساز این مسابقات شده و به مرحله ی یک چهارم نهایی صعود کند.

ایوب والی، سروش سعیدی و ساسان انصاری برای فولاد پنالتی های خود را از دست دادند.

نفت و گاز گچساران، پیش از این موفق به حذف استقلال خوزستان از این رقابت ها شده بود.

 

باشگاه فولاد خوزستان جام حذفی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر