کد خبر: 440159 A

در راستای هماهنگی جهت انجام مسئولیت اجتماعی صنایع صورت گرفت؛

این دیدار در راستای ایجاد هماهنگی و تبادل نظر پیرامون انجام مسئولیت‌های اجتماعی صنایع صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، رئیس اداره آموزش‌وپرورش بندر امام خمینی با اعلام این خبر گفت: آموزش‌وپرورش، مکمل صنعت و پرورش دهنده نسل آینده نیروی انسانی صنعت می‌باشد.

در همین راستا و به‌منظور ایجاد هماهنگی جهت هدفمند نمودن همکاری‌های دوجانبه، دیداری از پتروشیمی مارون در منطقه‌ی ویژه اقتصادی پتروشیمی داشتیم.

محمد ابوعلی ادامه داد: در جلسه‌ای که با حضور شریف موسوی، مدیرعامل پتروشیمی مارون برگزار شد، خواهان مشارکت این مجتمع بزرگ پتروشیمی در برنامه‌های آموزش‌وپرورش و رفع کاستی‌های موجود شدیم که خوشبختانه نتایج خوبی حاصل گردید.

وی افزود: صنعت، هرچه را امروز در بُعد آموزش‌وپرورش هزینه کند، در آینده سود آنرا خواهد دید. زیرا یک جامعه‌ی دانش‌آموخته و توسعه‌یافته در کنار صنایع، بسترِ مناسبی را جهت توسعه‌ی سرمایه‌گذاری و بهره‌وری بهتر، مهیا خواهد نمود.

ابوعلی گفت: خوشبختانه در این دیدار مدیرعامل پتروشیمی مارون، دید مثبتی به این موضوع داشت و امیدواریم در آینده شاهد ایفای نقش مثبت‌تر از صنایع در جامعه‌ی پیرامون، بخصوص آموزش‌وپرورش باشیم.

در این دیدار، رئیسیان معاون آموزش‌وپرورش بندر امام و احمد راشدی مسئول روابط عمومی و امور رسانه‌ای نماینده منطقه در مجلس شورای اسلامی، رئیس آموزش‌وپرورش بندر امام را همراهی نمودند.

 

پتروشیمی مارون آموزش و پرورش بندر امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر