کد خبر: 450451 A

در 9 ماهه امسال؛

شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام موفق شد بیش از ۴ میلیون تن انواع محصولات پتروشیمی را تا پایان آذرماه، روانه بازارهای مختلف داخلی و بین المللی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندر امام، این شرکت، تولید انواع محصولات خود را برای تامین نیاز داخل و نیز صادرات، بر اساس برنامه ریزی ها انجام می دهد و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، پیش بینی می شود تولید در این مجتمع پتروشیمی تا پایان سال جاری به حدود ۵.۵ میلیون تن برسد.

این گزارش می افزاید: تولید پتروشیمی بندر امام در آذرماه گذشته، ۴۱۳.۹۷ هزار تن بود که به بازارهای مختلف داخلی و خارجی عرضه شد.

گفتنی است که مدیر عامل مجتمع پتروشیمی بندرامام چندی پیش از افزایش ۲۰ درصدی تولید محصولات قابل فروش این مجتمع پتروشیمی در نیمه نخست سال جاری خبرداده بود.

رضا امیری، گفته بود: درشش ماه نخست امسال حدود ۲.۵ میلیون تن محصول قابل فروش تولید کردیم که نسبت به سال گذشته در حدود ۲۰ درصد رشد داشته که در بازارهای داخلی و خارجی عرضه شدند. این در حالی است که به دلیل کاهش قیمت انرژی در بازارهای جهانی این افزایش تولید از لحاظ ارزشی نسبت به سال های گذشته رشد چندانی نداشته است.

 

 

پتروشیمی بندرامام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر