کد خبر: 458018 A

سرمربی استقلال خوزستان:

ایلنا: در حالیکه استقلال خوزستان باید به عنوان قهرمان فوتبال ایران در گروه B قهرمانی باشگاه های آسیا مقابل حریفان صف آرایی کند، سرمربی این تیم از امکان عدم حضور تیمش در این رقابت ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان ، ،سید اکبر پورموسوی بعد از برد آبی های اهواز مقابل نفت آبادان که دیروز پنجشنبه رقم خورد، در نشست مطبوعاتی ضمن تقدیر از بازیکنانش، از عمل نشدن به وعده ها در این استان گفت و تهدید کرد تیمش شرایط لازم برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را ندارد. این در حالی است که این مسابقات دو هفته دیگر در مرحله گروهی آغاز می شود و استقلال خوزستان باید به عنوان قهرمان فوتبال ایران در گروه B این رقابت ها مقابل حریفان صف آرایی کند.

هنوز کسی نمی داند که تهدید پورموسوی تا چه حد جدی است. صحبت های او را بخوانید:

 برد تقدیم به تعصب بازیکنان

این برد تقدیم به شرف و تعصب بازیکنان استقلال خوزستان که هیچ‌کس قدمی برای آنها برنداشته و فقط به عشق مردم و هواداران بازی می‌کنند.

نمی توانیم در آسیا شرکت کنیم

قبل از اینکه وارد بحث فنی شوم باید برخی مسائل را بگویم. واقعیت این است اگر شرایط اینگونه باشد ما نمی‌توانیم در آسیا شرکت کنیم. از مدیریت باشگاه و از نمایندگان شهر که با وعده و وعید از مردم رای گرفتند گله‌مند هستم. آنها فقط وعده دادند و به ما دروغ گفتند. اگر اینگونه باشد نمی‌توانیم در لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم. واقعیت این است که از این به بعد روزهای خوبی برای این تیم نمی‌بینم. از 3 روز گذشته تاکنون قبل و بعد از تمرین تغذیه‌ای نداشته‌ایم که به بازیکنانمان بدهیم.

همه وعده ها دروغ بوده است

 به آژانس هواپیمایی، هتل و حتی سرویس حمل و نقل بازیکنان نیز بدهکاریم. برای بازی با پیکان فقط بلیت رزرو کرده‌ایم، اما پول نداریم که بلیت را دریافت کنیم. این حرف‌ها را می‌گویم که مردم بدانند تمام وعده‌هایی که به ما داده شده دروغ بوده است. اکنون فقط استاندار با ماست و از ما حمایت می‌کند. نزدیک به 7 یا 8 میلیارد پول نیاز داریم و بازیکنان‌مان هیچ دریافتی در این فصل نداشته‌اند. من یک سوال دارم، اگر ما بخواهیم به طور مثال برای حضور در لیگ قهرمانان به عمان سفر کنیم، آیا نباید بازیکن ما به خانواده‌اش 2 یا 3 میلیون پول بدهد؟ 10 روز دیگر می‌خواهیم در آسیا بازی کنیم اما این وضعیت تیم ما است.

استقلال خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر