کد خبر: 462594 A

به‌منظور انتخاب هیئت‌رئیسه؛

ایلنا: در اولین نشست انجمن شعر و ادبیات بندر امام خمینی، هیئت‌رئیسه ی جدید این انجمن با حضور شاعران و دوستداران ادبیات، انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان،  این نشست در محل سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی و با حضور سید ستار فاطمی، سرپرست این اداره برگزار شد.

وی در ابتدای صحبت‌های خود، به انجمن‌های فرهنگی هنری در شهرستان اشاره نمود و گفت: انجمن‌های فرهنگی هنری، بازوان توانای یک دستگاه فرهنگی هنری هستند که می‌بایست در یک فضای صمیمی که در آن تجارب و صداقت حاکم است، تأسیس و راه‌اندازی شوند.

وی در ادامه‌ی صحبت‌های خود، به حوزه‌ی فرهنگ اشاره نمود و گفت: آن چیزی که یک جامعه را می‌سازد، فرهنگ صحیح است که همه‌ی ما بر این باور هستیم که ساختن یک جامعه‌ی سالم، نیاز به فضای سالم دارد.

در ادامه‌ی این نشست، شاعران و دوستداران شعر و ادبیات ضمن ابراز خوشحالی از احیای مجدد انجمن‌ها، هیئت‌مدیره‌ی جدید انجمن شعر و ادبیات بندر امام را با برگزاری انتخابات، معرفی نمودند.

رئیس انجمن شعر بندر امام خمینی منصوب شد

بر اساس انتخابات به‌عمل‌آمده، آقایان ذوالفقار شریعت به‌عنوان رئیس انجمن، گودرز عباسی نایب‌رئیس، علی عبدی بازرس و خانم‌ها مهرانگیز عباسی خزانه‌دار و لیلا سپهری به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

همچنین  آقایان سعید دریس و عادل عساکره به‌عنوان اعضای علی‌البدل معرفی گردیدند.

سید ستار فاطمی در پایان این نشست، گفت: ذوالفقار شریعت یکی از چهره‌های بنام استان خوزستان در حوزه‌ی شعر و ادبیات است که چندین دوره داوری و برگزیده در همایش‌های شعر و ادبیات و همچنین چاپ هفت عنوان کتاب شعر و کسب رتبه‌ی هنری از کمیته‌ی ارزشیابی شاعران و نویسندگان کشور و ...  را در رزومه‌ی هنری خود دارد.

انجمن شعر و ادبیات بندر امام خمینی

انجمن شعر و ادبیات بندر امام خمینی

 

ذوالفقار شریعت انجمن شعر و ادبیات بندر امام خمینی اداره فرهنگ و ارشاد بندر امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر