کد خبر: 464840 A

پیش از ظهر امروز؛

ایلنا: پیش از ظهر امروز«سه شنبه»، نمایشگاه بزرگ کتاب در بندر امام خمینی با بیش از 5 هزار عنوان کتاب، آغاز بکار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، در مراسم افتتاح این نمایشگاه، جمعی از شخصیت های شهری از جمله، امام جمعه، بخشدار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران سایر دستگاه های بندر امام خمینی حضور داشتند.

این نمایشگاه در محل سالن هنرستان کاردانش فاطمه ی زهرا «س» با حدود 5000 عنوان کتاب در موضوعات شعر و ادبیات، مذهبی، کودک و نوجوان، علمی و  روان شناسی کار خود را آغار کرد.

سید ستار فاطمی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی، ضمن تقدیر از همراهی دستگاه های فرهنگی شهرستان گفت: این نمایشگاه با 30 % تخفیف از تاریخ 10/12/95 بمدت 10 روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر اماده بازدید علاقمندان و دوستداران حوزه ی کتاب می باشد . وی در ادامه ی صحبت های خود ضمن تقدیر از همکاری اداره آموزش و پرورش و شهرداری و شورای اسلامی بندر امام گفت: کلیه عزیزان و علاقمندان با دریافت و ارائه بن کتاب از تخفیف 50%  می توانند استفاده نمایند.

فاطمی، یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را، اهمیت دادن به مقوله کتاب و مطالعه عنوان نمود، و گفت: در عصر حاضر و با توجه به رواج شبکه های مجازی، آنچه باید بیش از مسائل دیگر، اهمیت داده شود، توجه به مطالعه و کتاب است.

 

اداره فرهنگ و ارشاد بندر امام خمینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر