کد خبر: 466416 A

شهردار اهواز:

ایلنا: جلسه بررسی وضعیت درآمدی مناطق شهرداری اهواز با حضور سیدخلف موسوی، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، در این جلسه سیدخلف موسوی با اشاره به لزوم تحقق بودجه عملیاتی شهرداری اهواز در فرصت باقی مانده تا پایان سال، اظهار داشت: اتمام پروژه های عمرانی، ادامه ی مسیر خدمت رسانی به مناطق محروم و میزبانی شایسته اهواز در آستانه ی سال نو منوط به دریافت عوارض و وصول درآمدهای پیش بینی شده است.

شهردار اهواز به سیاست های کلان شهرداری اهواز اشاره کرد و گفت: راهبرد شهرداری اهواز در دوره ی اخیر مدیریت شهری، محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار و انجام پروژه های بزرگ و ماندگار بوده است و درآمدزایی پایدار، شهردار را در این مسیر یاری می کند.

وی به ساماندهی اخیر دستفروشان اهواز اشاره کرد و اظهار داشت: تلاش بسیاری شد تا در آستانه ی نوروز، بخشی از مشکلات دستفروشان برطرف شود و با تفاهم و همکاری بین بخشی دو مکان در جنب پارک کارون و پارک طبیعت آماده سازی شود که در حال حاضر حدود 1000 دستفروش در حال فعالیت هستند.

شهردار اهواز در پایان با اشاره به اقدامات ویژه ای که در خصوص شهر و زیباسازی صورت گرفته، افزود: با توجه به بحران ریزگردهای اخیر که به دلیل نبود پوشش گیاهی مناسب و کانون های بحرانی داخلی ایجاد شده و مشکلاتی که برای زیرساخت های شهری در مناطق مختلف شهر ایجاد شد، از همکاری و همراهی شهروندان تقدیر می نمایم.

 

شهرداری اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر