کد خبر: 493445 A

در شهرک نفت‌اهواز برگزار شد؛

همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گردهمایی با شکوه رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت‌المقدس در سالن اجتماعات شهرک امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این گردهمایی که توسط حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزارشد، شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان اظهار داشت: وحدت بین نیروهای مسلح، ریسک‌پذیری رزمندگان، اتحاد مردم  و توکل رزمندگان به خداوند  متعال، رمز پیروزی در فتح خرمشهر بود.

وی افزود:  همه ما باید از شهدا درس وفاداری  و عشق به مملکت را فرا بگیریم و در راستای صیانت ، پاسداری و پایداری کشورمان در برابر بیگانگان بایستیم.

عباس ممبینی درباره برگزاری این گردهمایی اظهار داشت: همه ساله و به‌منظور پاسداشت یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان در حماسه آزادسازی خرمشهر، این گردهمایی از سوی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان برگزار می شود.

وی افزود: با برگزاری این‌گونه مراسم‌ درصددیم مجاهدت و جان‌فشانی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس را به نسل جدید انقلاب، انتقال دهیم.

همچنین در پایان این مراسم از 20 نفر از رزمندگان صنعت نفت جنوب در عملیات بیت‌المقدس و سه نفر از رزمندگان مدافع حرم با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.    

شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر