کد خبر: 495941 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان خبر داد؛

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف هفت تن گردوی خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان اهواز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار "محمد رضا اسحاقی" با اعلام این خبر، گفت: در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان در پی خبر واصله مبنی بر جابه جایی یک محموله گردوی خارجی قاچاق تحت پوشش بارنامه باقلا از یکی از استان های کشور به استان خوزستان موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس با کنترل محور مواصلاتی "اهواز – اندیمشک " یک دستگاه کامیون حامل این محموله قاچاق را شناسایی و توقیف و جهت بررسی بیشتر آن به مقر پلیس آگاهی انتقال دادند.

سردار اسحاقی ادامه داد: ماموران پلیس در بازرسی از آن مقدار هفت تن گردوی خارجی قاچاق فاقد اسناد مثبته و گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی در این راستا و تحویل وی به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را 2 میلیارد و500 میلیون ریال برآورد کردند.

 

 

نیروی انتظامی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر