کد خبر: 496188 A

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از حضور ناشران مطرح خوزستانی در نمایشگاه قرآن، عترت و مسجد استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، اکبر ظریفی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های گسترده برای برپایی نمایشگاهی در خور ماه مبارک رمضان و امکان بهره‌مندی شهروندان خوزستانی از این فضای معنوی گفت: امسال در بخش فرهنگی و در حوزه مطبوعات ناشران به صورت کلی در نمایشگاه حضور دارند.

وی با بیان اینکه متولی بخش مطبوعات در نمایشگاه ، خانه مطبوعات است، افزود: با همکاری و هماهنگی خانه مطبوعات و معاونت قرآنی فعالیت‌های خوبی در نمایشگاه قرآن امسال انجام شده است.

ظریفی با اشاره به حضور ناشران مطرح خوزستانی در یازدهمین نمایشگاه قرآن، عترت و مسجد خوزستان بیان کرد: تعداد ١٠ ناشر برتر و فعال خوزستانی که از ناشران مطرح کشوری هستند امسال در نمایشگاه قرآن به عرضه محصولات خود خواهند پرداخت.

وی از اختصاص غرفه‌های مورد نیاز به این ناشران خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه مجری نمایشگاه و متولی بخش محتوایی، خارج از استان است و ناشران تهرانی بیشتر مورد مخاطب جریان نمایشگاه بوده اند ممکن است ورود ناشران استانی کم رنگ به نظر آید که این طبیعی است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: همچنین در راستای برپایی نمایشگاه قرآن دو رونمایی کتاب مذهبی و یک سخنرانی خواهیم داد که امیدواریم به صورت پرباری برگزار شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امسال سعی شده نمایشگاهی متفاوت با سال‌های گذشته برگزار شود که امیدواریم شهروندان خوزستانی بهره لازم از این فضای معنوی ایجاد شده در ماه مبارک رمضان را ببرند./

 

اداره کل فرهنگ و ارشاد خوزستان مسابقات قران وعترت قران کریم نمایشگاه قران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر