کد خبر: 502247 A

در دیدار مدیرعامل عملیات غیرصنعتی و رئیس اداره ارشاد ماهشهر عنوان شد؛

مدیر عامل شرکت عملیات غیرصنعتی صنایع پتروشیمی با ارائه قول های مساعدی برای تخصیص و پرداخت اعتباری برای تکمیل واحداث فضاهای فرهنگی شهرستان ماهشهر، گفت: پس از بررسی نیازمندی های این پروژه ها و برآورد هزینه در اسرع وقت نسبت به تخصیص و پرداخت اعتباری برای تکمیل فرهنگسرای ماهشهر و ساخت نگارخانه اقدام می شود.

به خبرنگار ایلنا از خوزستان، عبدالرضا غلامی در جلسه با سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر اظهار کرد: از زمان تصدی سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر توسط خانم مصطفایی تغییرات قابل ملاحظه ای در فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان حاصل شده که این موضوع نوید بخش تحولی قابل توجه در عرصه فرهنگ و هنر شهرستان است.

وی افزود: این فعالیت ها بسیار قابل تقدیر است و در همین راستا به منظور پیشبرد هرچه بهتر اهداف این اداره، شرکت عملیات غیرصنعتی که اهداف مشترکی با اداره فرهنگ و ارشاد دارد از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.

مدیر عامل شرکت عملیات غیرصنعتی در ادامه با ارائه قول های مساعدی برای تخصیص و پرداخت اعتباری برای تکمیل و ساخت فضاهای فرهنگی شهرستان خاطرنشان کرد: وجود فضاهای فرهنگی و هنری برای توسعه فعالیت های فرهنگی و پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است از این رو پس از بررسی نیازمندی های این پروژه ها و برآورد هزینه در اسرع وقت نسبت به تخیص و پرداخت اعتباری برای تکمیل  فرهنگسرای ماهشهر و احداث نگارخانه اقدام می شود.

غلامی با اشاره به فعالیت های مشترک شرکت عملیات غیرصنعتی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر گفت: با توجه به اشراف اداره فرهنگ و ارشاد بر هنرمندان و نظارت دقیق این اداره بر فعالیت های فرهنگی و هنری به منظور حمایت از هنرمندان بومی در صورت ارائه برنامه های با کیفیت و قیمت مناسب اجرای تمامی برنامه های فرهنگی و هنری شرکت عملیات غیرصنعتی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار می کنیم.

وی در پایان بعد ازقدردانی از زحمات سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر در راه اندازی مجدد سینما دریا، گفت: به منظور هماهنگی بیشتر سینما دریا بندر ماهشهر با دو سینمای دیگر شهرستان که متعلق به صنایع پتروشیمی است، نسبت به سامان دهی اخذ فیلم  و اکران  آن در هر سه سینما پیگیری های لازم از سوی این شرکت انجام خواهد شد.

 

منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر امام ارشاد ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر