کد خبر: 502389 A

با استقبال جمعی از مسئولین استانی؛

تیم فوتبال کارگری نیشکر امیرکبیر خوزستان که به عنوان تیم ملی الف کارگری ایران به مسابقات جهانی کارگری در کشور لتونی اعزام شده بود، ظهر امروز دوشنبه وارد فرودگاه اهواز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، این تیم در بدو ورود به فرودگاه اهواز، مورد استقبال مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی استان، دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان و جمعی از مسئولین استانی قرار گرفت.

محمدپور، مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی در مراسم استقبال از این تیم گفت: علیرغم اینکه این تیم توان و شایستگی قهرمانی در این دوره از مسابقات را داشت، ولی با خودداری از حضور مقابل نماینده رژیم صهیونیستی در دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین، ارزش های خود را در مقابل جهانیان به نمایش گذاشت.

تیم فوتبال کارگری کشت و صنعت نیشکر امیرکبیر خوزستان به عنوان تیم ملی «الف» ایران در رقابت های المپیاد جهانی 2017 کشور لتونی حاضر شد که در بازی اول با نتیجه 2 بر یک از سد تیم فرانسه عبور کرد و در بازی دوم  مکزیک را با 4 گل در هم کوبید و به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کرد و در مرحله نیمه‌نهایی تیم رژیم اشغالگر قدس را مقابل خود دید که در حرکتی زیبا از رویارویی با حریف صهیونیستی خودداری کرد.

آقایار حسینی، دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان نیز در حاشیه ی این مراسم به خبرنگار ایلنا گفت: جامعه ی ورزش کارگری خوزستان نشان داد که پتانسیل های خوبی برای حضور در میادین جهانی ورزش دارد، قهرمانی تیم کارگری کشتی فرنگی شهرداری اندیمشک، صعود مقتدرانه تیم فوتبال نیشکر امیرکبیر، چندین عنوان انفرادی و کسب مدال طلا در مسابقات کارگری جهان در کشور لتونی، شاهد این مدعا می باشد.

 

اداره کل کار استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر