کد خبر: 502965 A

ضیافت هم اندیشی مدیران ، مدرسان و اساتید مجتمع آموزش فنون اهواز روز دوشنبه در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان،رئیس مجتمع آموزش فنون اهواز در ابتدای این نشست با آرزوی قبولی طاعات و عبادات کارکنان در ماه مبارک رمضان ، برگزاری این نشست را گامی مهم و اساسی در جهت گسترش تعامل و هم افزایی دست اندرکاران ، مدیران ، مدرسان و اساتید شاغل در واحد های مختلف آموزشی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب دانست و افزود:توجه به مقوله آموزش و ایجاد مهارت های علمی و ارتقای شاخص های آن سبب به ثمر رسیدن اهداف تولید خواهد شد.

سعید غلامی همچنین با تاکید بر اهمیت موضوع آموزش به عنوان رکن اصلی در تعالی و بهره وری سازمانی افزود: برای اینکه به بهترین شکل بتوانیم اهداف و استراتژی های آموزشی و تخصصی را تحقق بخشیم ، نیاز داریم که یک نقشه راه جامع و علمی را در سازمان اجرا و پیاده سازی کنیم .

وی با بیان اینکه مجتمع آموزش فنون اهواز علاوه بر تامین نیازهای داخلی می تواند سایر خدمات آموزشی را به دیگر کشور ها صادر کند خاطر نشان کرد : سعی داریم از طریق تعامل و گفت و گو و انتقال تجربیات مفید به سایر کشور ها این هدف را تحقق بخشیم .

وی با بیان اینکه مجتمع آموزش و فنون اهواز فعالیت خود را از سال 81 و زیر نظر شرکت ملی نفت ایران آغاز کرد افزود: این مرکز منحصر به فرد دارای حدود 36 هزار متر مربع فضای آموزشی و خدماتی است که اداره آن از سال 1385 با هدف ارایه خدمات آموزشی مورد نیاز تمام واحد های تابع صنعت نفت به مناطق نفت خیز جنوب محول شد .

گفتی است در ادامه این گردهمایی چهار کارگروه تخصص -آموزشی با هدف ارائه، تبیین و بررسی موضوعات علمی در ساختمان آموزشی شماره 2 مجتمع آموزش فنون اهواز برگزار شد .

همچنین اقامه نماز مغرب و عشا و برپایی ضیافت افطار پایان بخش این گردهمایی آموزشی بود .

 

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر