کد خبر: 503338 A

برای بررسی روند احداث پارکینگ؛

در این بازدید، معاون عمرانی استاندار خوزستان را شهردار و فرماندار اهواز، رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی خوزستان و معاون عمرانی شهرداری اهواز همراهی نمودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، علیرضا اژدری زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص این بازدید گفت: فرامند هاشمی زاده، معاون محترم عمرانی استاندار و هیات بلند پایه همراه وی به منظور کمک به روند پیشرفت و افتتاح ورزشگاه فولاد خوزستان و حل مشکل پارکینگ آن، این بازدید را انجام دادند و در این بازدید، دیداری از سالن تکنیک مجموعه و فعالیت های مدرسه فوتبال فولاد داشتند و فعالیت های شرکت فولاد در زمینه ورزش و بها دادن آن به فوتبال آکادمیک را یک کار بسیار حرفه ای و ارزشمند قلمداد کردند.

علاوه بر بازدید از پروژه درحال اتمام ورزشگاه مجهز و سرپوشیده ۳۰ هزار نفری فولاد خوزستان، سالن تکنیک و روند فعالیت های مدرسه حرفه ای فوتبال فولاد خوزستان، مورد بررسی قرار گرفت.

آقایان محمدرضا مدرس خیابانی مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، بابازاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی، نادر چهارلنگی نژاد مدیر امور حقوقی، علیرضا اژدری زاده مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان، عبدالحسن رنجبر مدیر پروژه ورزشگاه و رحیم محیسنی مدیرعامل شرکت ایده پردازان فولادخوزستان در این دیدار به استقبال معاون عمرانی استاندار خوزستان رفتند.

 

 

 

باشگاه فولاد خوزستان استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر