کد خبر: 512025 A

پیش از ظهر امروز یکشنبه 25 تیرماه، نمایندگان خبرگزاری ایلنا از مرکز رادیو و تلویزیون ملی بصره عراق دیدن نمودند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به بصره عراق، نمایندگان خبرگزاری ایلنا در خوزستان، در دومین روز سفر خود به استان بصره، از مرکز رادیو و تلویزیون ملی این استان دیدار نمودند.

در این دیدار، «امِ الیاس» مدیر رادیو ملی بصره ضمن استقبال از نمایندگان خبرگزاری ایلنا، ابراز امیدواری نمود که این دیدار، مقدمه ای برای همکاری های آینده بین این دو رسانه در زمینه تبادل اخبار دو استان خوزستان و بصره باشد.

در جریان این بازدید، نمایندگان ایلنا از بخش های مختلف این مرکز رادیویی بازدید نموده و در جریان جزئیات فعالیت آن قرار گرفتند.

رادیو ملی بصره، همه روز از ساعت 7 تا 24 برنامه های متنوع برای مخاطبان خود پخش می کند که این ساعت کاری در ماه مبارک رمضان تا اذان صبح ادامه می یابد.

قربان درویشی، ذوالفقار شریعت و قاسم جنامی که به نمایندگی از خبرگزاری ایلنا برای ایجاد تفاهم نامه مبادلات خبری بین دو استان خوزستان و بصره که از روز گذشته به کشور عراق سفر کرده اند، پیش از این دیدار، از مرکز تلویزیون ملی البصره دیدار کرده و با کارکنان این کانال تلویزیونی ماهواره ای دیدار و گفتگو نمودند.

این هیئت روزگذشته نیز با حضور در کنسولی ایران در بصره با سرکنسول و تعدادی از مدیران نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در استان بصره عراق دیدار و گفتگو نمودند.

سیاهپوش، سرکنسول ایران در استان بصره، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، لزوم حضور رسانه های خبری جمهوری اسلامی ایران را جهت تبادل اخبار و رویدادهای هر دو کشور، مفید ارزیابی نمود.

این هیئت همچنین امروز با حضور در استانداری بصره، با رئیس حوزه مدیریت استانداری این استان دیدار و گفتگو نمود.

«عماد عبدالخالق العیدانی»، رئیس حوزه مدیریت استانداری بصره، با اشاره به تفاهم نامه های منعقد شده در خصوص همکاری های همه جانبه با استانداری خوزستان، ابراز علاقه نمود تا در زمینه ی تبادل اخبار هر دو استان، بیش از پیش همکاری صورت گیرد.

بازدید از رادیو بصرهبازدید از رادیو بصرهبازدید از رادیو بصره

سفر نمایندگان ایلنا به بصره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر