کد خبر: 530315 A

مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان گفت: 9 هزار و 170 واحد مسکونی مسکن مهر تا پایان امسال به متقاضیان واگذار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سلام ابوقداره نسب در حاشیه برپایی نمایشگاه هفته دولت در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرار بود 77 هزار و 531 واحد مسکونی در خوزستان احداث شود که 50 هزار و 972 واحد آن تاکنون به متقاضیان تحویل داده شده‌است.

وی افزود: از مجموع واحدهای باقی مانده هفت هزار و 400 واحد نیمه تمام و فاقد متقاضی است که بیشتر این واحدها در بندر امام و آبادان هستند.

مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان بیان کرد: مشکلاتی که باعث این استقبال نکردن از آنها بوده یکی تعاونی‌ها بوده که مباحث مختلفی بین آنها از جمله تامین نشدن سهم آورده و ریزش متقاضی، نبود مدیریت صحیح اجرایی هیات‌های مدیره آنها به دلیل تخصص نیافتن، انقضای اعتبار هیات مدیره و برگزار نشدن مجامع است.

وی گفت: همچنین در خدمات‌رسانی به سایت‌های مسکن مهر نیز مشکلاتی وجود دارد که 80 درصد سایت های استان شبکه های فاضلاب و برق را اجرا کرده اما در بحث دفع فاضلاب در شهرهای امیدیه، رامشیر، ماهشهر و بندرامام(ره) با مشکلاتی روبه‌رو هستیم و نمی توانیم سامانه فاضلاب را وارد مدار کنیم.

ابوقداره نسب افزود: از نظر حجمی در واگذاری زمین‌ها، دومین استان کشور هستیم و 80 درصد واگذاری زمین‌ها در خوزستان ،دولتی و 20 درصد نیز خودمالکی است.

 

اداره کل راه و شهرسازی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر