کد خبر: 538460 A

توسط فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان عنوان شد:

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان(وزارت نفت – جنوب) گفت: در هفته دفاع مقدس 100 برنامه فرهنگی- ورزشی در 23 پایگاه مقاومت تحت پوشش این حوزه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سرهنگ پاسدار عباس ممبینی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس، حضور یک گردان از بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در رژه نیروهای مسلح خوزستان در روز 31 شهریور، اجرای مراسم معنوی زیارت عاشورا، برگزاری صبحگاه مشترک بسیجیان صنعت نفت جنوب، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مهمترین برنامه های این حوزه به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس هستند.

وی افزود: انتشار نشریه بشارت، برگزاری مسابقات فرهنگی با موضوع ایثار و فرهنگ دفاع مقدس، برگزاری ایستگاه صلواتی، تهیه تراکت از فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی در رشته های مختلف، تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس و برگزاری نمایشگاه کتاب با محوریت دفاع مقدس، از دیگر برنامه های حوزه مقاومت بسیج شهیدتندگویان (وزارت نفت – جنوب) در هفته دفاع مقدس محسوب می شوند.

سرهنگ ممبینی در ادامه به نقش اساسی کارکنان صنعت نفت جنوب در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دشمن در جنگ تحمیلی در صدد بود تا با بمباران تاسیسات صنعت نفت، اقتصاد ایران اسلامی که متکی بر نفت بود را مختل و زمین گیر کند اما با درایت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و ایثارگری و مجاهدت کارکنان خدوم صنعت نفت، این حربه دشمن، نقش بر آب شد.

وی در پایان این گفتگو با بیان اینکه رمز رستگاری شهدا، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه بود یادآور شد: امیدواریم با پیروی از رهنمودهای گهر بار مقام معظم رهبری و پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس، در راستای اهداف و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار گام برداریم.

 

شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر