کد خبر: 544542 A

معاون اقتصادی و امور بین الملل استانداری خوزستان گفت:

معاون امور اقتصادی و بین الملل استانداری خوزستان با بیان اینکه سرمایه گذاری بخش خصوصی لازمه ی رونق اقتصادی و اشتغال استان است، گفت: باید با دستگاه هایی که در امر سرمایه گذاری و اشتغال ضعیف عمل می کنند و یا کارشکنی می کنند برخورد شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، نشست جذب و حمایت سرمایه گذاری استان خوزستان به ریاست سید علی بحرینی مقدم معاون هماهنگی امور اقتصادی، توسعه منطقه ای و بین الملل استانداری در سالن اجتماعات معاونت اقتصادی استانداری این استان برگزار گردید.

این جلسه به منظور بررسی و رصد اقدامات صورت گرفته در خصوص طرح های پرورش خوراک آرتمیای هندیجان، طرح 1000 هکتاری پرورش میگوی هندیجان، پروژه برج طاووس جهان و طرح خانه مسافر دزفول برگزار شد.

بحرینی مقدم ضمن تاکید بر حرکت درست کلیه ی دستگاه های اجرایی که ماموریت ایجاد اشتغال و جذب سرمایه گذاری دارند، خواستار برخورد با دستگاه هایی شد که در امر سرمایه گذاری و اشتغال ضعیف عمل کرده و یا کارشکنی می کنند.

همچنین وی با توجه به کاهش قابل توجه سهم اعتبارات دولتی استان طی سال های اخیر بر اهمیت تامین مالی طرح ها از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی به منظور ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال تاکید کردند

 

استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر