کد خبر: 546030 A

مدیر کمیته امداد امام خمینی«ره» ماهشهر خبر داد:

مدیر کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان ماهشهر، گفت: ۷۰ مددجوی ماهشهری در دوره کارآفرینی این اداره شرکت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، «قیصر کُرد»، امروز جمعه 21 مهرماه به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد در سال جاری پرداخت و گفت: هدف از ارائه تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان، توانمندسازی آن هاست.

وی در ادامه تصریح کرد:  ۷۰ نفر از مددجویانی که به تازگی تحت حمایت این کمیته قرار گرفته اند در دوره کارآفرینی شرکت نمودند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی«ره» شهرستان ماهشهر با بیان اینکه شناسایی استعدادها اولین گام ایجاد فرصت شغلی است عنوان کرد: ارائه آموزش های فنی و تخصصی، اعطای تسهیلات و نظارت مستمر بر اجرای طرح های خودکفایی بستر مناسب را به منظور ایجاد فرصت شغلی برای خانواده های تحت حمایت فراهم می کند.

وی با اشاره به اینکه ارائه آموزش های شغلی به مددجویان از دیگر فعالیت های این نهاد در زمینه مهارت آموزی، پایدارسازی، حرفه آموزی و کارآفرینی است، گفت: توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و تامین خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهمترین اهداف این نهاد بوده و مددجویان با دریافت تسهیلات اشتغال زایی و فراگیری آموزش های لازم می توانند با خودکفایی از چرخه مستمری بگیری و دریافت کمک معیشت خارج شوند.

 

کمیته امداد ماهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر