کد خبر: 547990 A

در راستای جذب بازارهای جدید؛

در پی برنامه‌ریزی‌های انجام شده در پست استان خوزستان در راستای جذب بازارهای جدید، این اداره کل موفق به انعقاد دو قرارداد کاری جدید در مهرماه جاری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، این اداره کل موفق به انعقاد قرارداد همکاری با سازمان حج و زیارت که برای رفاه حال شهروندان و زائران مراسم اربعین حسینی برای ثبت‌نام زائران درباره دریافت گذرنامه کرده است.

ثبت‌نام و دریافت این گذرنامه‌ها از دفاتر و آژانس‌های مسافرتی و تحویل آن به حج و زیارت استان برای صدور روادید(ویزا) زائران از کنسولگری کشور عراق و تحویل به زائران در سطح استان در سه شهر اهواز، سوسنگرد و آبادان است. اجرای این قرارداد از بیست و پنجم مهرماه جاری توسط پست استان خوزستان آغاز خواهد شد که این یکی از قراردادهای مذکور است.

دومین تفاهم‌نامه همکاری‌ها با اداره‌کل ثبت اسناد در استان خوزستان در راستای گسترش همکاری‌ها صورت پذیرفته است.

براساس توافقات به دست آمده در ارائه خدمات پستی ثبت درخواست متقاضیان در انجام امور افراض و تفکیک واحد تجاری و مسکونی و استعلام سندهای تک برگ توسط پست مستقر در ثبت اسناد انجام خواهد شد.

همچنین انتشار آگهی های موضوع ماده 36 قانون و 13 آئین نامه قانون تعیین تکلیف و آگهی تحدید حدود اختصاصی در سطح استان از دیگر موضوعات تفاهم نامه است.

اداره کل پست خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر