کد خبر: 109817 A

سرپرست وزارت ورزش وامور جوانان:

در داخل سیستم با اصلاح روش‌ها و مدیران صالح و با همکاری سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراکز نظارتی بحثسالم سازی فضای ورزش را تعقیب خواهیم کرد.

سرپرست وزارت ورزش وامور جوانان گفت: در داخل سیستم با اصلاح روش‌ها و مدیران صالح و با همکاری سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراکز نظارتی بحثسالم سازی فضای ورزش را تعقیب خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صالح امیری در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در خصوص جلسه‌ای که در کمسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی برگزار شد، عنوان کرد: ما در جلسات کمیسیون‌ها برنامه وزارتخانه را تشریح می‌کنیم که یکی از این مباحثنیز بحثسالم سازی فضای ورزش است که آن را به شکل جدی پیگیری می‌کنیم.

وی بحثسالم سازی فضای ورزش را یک برنامه داخلی وزارتخانه خوانده و تصریح کرد: ما این مسئله را به شکل جدی و بدون تبلیغات تعقیب می‌کنیم و در صورت مشاهده موارد خلاف آن را به مراجع قانونی اطلاع می‌دهیم.

سرپرست وزارت ورزش و امور جوانان با اشاره به اینکه نباید به چنین مباحثی در فضای رسانه‌ای پرداخته شود، گفت: در داخل سیستم با اصلاح روش‌ها و مدیران صالح و با همکاری سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراکز نظارتی بحثسالم سازی فضای ورزش را تعقیب خواهیم کرد.

تبلیغات رسانه سازمان بازرسی کل کشور مجلس شورای اسلامی وزارت ورزش وزارتخانه هیئت دولت ورزش جدی فضای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر