کد خبر: 109851 A

وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران:

دولت به دنبال این است که بار فشارهای مالی را از دوش مردم کم کند / هرگونه افزایش تعرفه‌ای باید از سوی کمیسیون تنظیم مقررات مورد بررسی قرار گیرد.

وزیر ارتباطات گفت: هرگونه افزایش تعرفه‌ای که از سوی شورای رقابت و یا هر نهاد دیگری انجام شود، طبق قانون درست نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره افزایش تعرفه‌های مکالمات از سوی مخابرات گفت: در راستای این موضوع کمیسیون تنظیم مقررات که سه عضو حقیقی نیز از سوی دولت برای آن تعیین شده است، مسئول تعیین تعرفه‌ها هستند بنابراین هرگونه افزایش تعرفه‌ای باید از سوی این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بر این اساس هرگونه افزایش تعرفه‌ای که از سوی شورای رقابت و یا هر نهاد دیگری انجام شود، طبق قانون درست نخواهد بود، گفت: دولت به دنبال این است که بار فشار‌ها را از دوش مردم کم کرده و پرداخت‌ها را کاهش دهد.

وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اظهارات برخی مسئولین اپراتور «همراه اول» مبنی براینکه ما یک شرکت خصوصی هستیم و دولت نمی‌تواند درباره افزایش و فروش تعرفه‌های ما اظهارنظر کند، خاطر نشان کرد: طبق قانون باید درباره مبحثافزایش تعرفه‌ها و کاهش آن‌ها تصمیم‌گیری شود و همراه اول نیز باید در این باره تابع قانون باشد.

وی گفت: افزایش تعرفه‌ها باید براساس بررسی‌هایی باشد که از سوی دولت انجام می‌گیرد.

دولت رقابت قانون مخابرات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هیئت دولت افزایش همراه تعرفه تابع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر