کد خبر: 111818 A

در جلسه امروز هیأت دولت

دولت، وزیر نیرو را موظف به بررسی مشکلات آب مربوط به زاینده رود، کارون، گتوند و دریاچه هامون کرد.

رئیس‌جمهور اعضای دولت و استانداران سراسر کشور را موظف کرد که از ظرفیت نخبگان در تصمیم سازی و اجرا و حوزه کار هر یک از دستگاه های اجرایی استفاده کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری جلسه هیات دولت صبح امروز(چهارشنبه) به ریاست حسن روحانی رییس‌جمهور برگزارشد و در این جلسه مهمترین مسائل روز کشور مورد بحثو تبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه، گزارش کارگروه نجات دریاچه ارومیه و ارایه طرح‌های اولویت‌دار برای احیای این دریاچه مطرح شد و دولت ضمن موافقت با طرح‌های ارایه شده، وزیر نیرو را موظف به پیگیری این طرح‌ها و همچنین بررسی مشکلات آب مربوط به زاینده رود، کارون، گتوند و دریاچه هامون کرد.

در این جلسه، هیات دولت همچنین با انتخاب وجه اله خدمتگزار، سیدمحمد احمدی و عبدالحسین مقتدایی به ترتیب به عنوان استاندار خراسان جنوبی، فارس و خوزستان موافقت کرد.

در ادامه، رییس‌جمهور اعضای دولت و استانداران سراسر کشور را موظف کرد که از ظرفیت نخبگان در تصمیم سازی و اجرا و حوزه کار هر یک از دستگاه های اجرایی استفاده کنند.

بررسی تعدادی از طرح‌های ارایه شده توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تعیین موضع و نماینده دولت در هر مورد از دیگر مصوبات امروز دولت بود.

هیات دولت همچنین در این جلسه با برگزاری المپیاد زیست شناسی و کامپیوتر موافقت کرد.

حسن روحانی خراسان جنوبی دریاچه ارومیه دولت ریاست جمهوری رییس جمهور زیست شناسی مشکلات نمایندگان مجلس شورای اسلامی کارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر