کد خبر: 112177 A

دفتر سخنگوی دولت اعلام کرد؛

برادر رئیس جمهور دستیار ویژه ایشان هستند / حضور رییس جمهوری در دانشگاه تهران برنامه لغو نشده است و رییس جمهوری طبق برنامه قبلی در دانشگاه تهران حضور خواهد یافت.

دفتر سخنگوی دولت، سخنان منتسب به محمدباقر نوبخت را مبنی بر اینکه «حسین فریدون دستیار ویژه رییس جمهوری نیست»، تکذیب کرد و برای اولین بار عنوان رسمی برادر رئیس جمهور در دولت را دستیار ویژه رئیس جمهور اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، در پی انتشار اخباری که روز گذشته در برخی رسانه ها به نقل از نوبخت سخنگوی دولت مبنی بر اینکه «فریدون دستیار ویژه رییس جمهور نیست» دفتر سخنگوی دولت اظهارات منسوب به وی را نادرست خوانده و تکذیب کرد.

در اطلاعیه دفتر سخنگوی دولت آمده است: ضمن تکذیب خبر منسوب به دکتر نوبخت در یکی از خبرگزاری ها مبنی بر اینکه «فریدون دستیار ویژه رییس جمهور نیست»، اعلام می شود ایشان دستیار ویژه رییس جمهور هستند و خبر اعلام شده از قول سخنگوی محترم دولت، صحت ندارد.

این خبرگزاری همچنین در جمله ای دیگر منسوب به سخنگوی دولت خبر داده بود که برای حضور رییس جمهوری در دانشگاه تهران «هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده» است. دفتر نوبخت ضمن رد این مطلب مبنی بر عدم حضور رییس جمهوری در دانشگاه تهران، اعلام کرد: این برنامه لغو نشده است و رییس جمهوری طبق برنامه قبلی در دانشگاه تهران حضور خواهد یافت.

دفتر سخنگوی دولت ضمن قدردانی از زحمات رسانه ها، بار دیگر خواستار دقت نظر جامعه رسانه ای کشور در انتشار اخبار مربوط به حوزه دولت شده است.

جامعه دانشگاه تهران دولت رئیس جمهور رسانه رییس جمهور رییس جمهوری سخنگوی دولت دستیار دفتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر