کد خبر: 112308 A

وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار مرکزی:

جابجایی مدیران در دولتها یک امر پذیرفته است و مردم در انتخابات رای می‌دهند و توقع دارند کسانی با رویکرد دولت جدید جایگزین نفرات قبلی شوند.

اراک - ایلنا: وزیر کشور گفت: دولت تدبیر و امید با گفتمانی که وارد صحنه شده باعثپویایی و تلاش مردم و ناامیدی دشمنان شده است و در نظام بین الملل هم اثرات آن را در چند روز گذشته دیده ایم.

به گزارش ایلنا، دکتر رحمانی فضلی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار مرکزی گفت: دشمنان فکر می کردند اثرات تحریم‌ها و تنش‌های سیاسی در انتخابات موجب می‌شود یک تغییر متناسب با خواست آنها رقم می خورد ولی تحلیل آنها غلط بود و مردم به دولت تدبیر و امید رای دادند.

وی افزود: جابجایی مدیران در دولت‌ها یک امر پذیرفته است و مردم در انتخابات رای می‌دهند و توقع دارند کسانی با رویکرد دولت جدید جایگزین نفرات قبلی شوند.

وی اولویت مردم را اقتصاد و توسعه ذکر کرد و گفت: مشکلات تحریمها و ناکارآمدی سیاست‌های غلط گذشته در به وجود آمدن شرایط فعلی موثر بوده است و سیاست فعلی دولت واگذاری امور به خود مردم است

وی افزود ما باید امر تولید و اقتصاد را به مردم واگذار کنیم چراکه سرمایه های مدیریتی و مالی مردم می تواند در رفع مشکلات موثر باشد.

وزیر کشور خاطر نشان ساخت: میزان نفتی که اکنون صادر می کنیم جوابگوی رسیدن به رشد اقتصادی ۸ درصد نیست.

دکتر رحمانی فضلی در بخشی دیگر از سخنان خود دستیابی به عدالت را از اهداف دولت برشمرد و گفت: اگر رفتارهای ما عادلانه باشد قطعا مردم ما را می پذیرند و در همین راستا نباید عدالت را خودمان تفسیر کنیم و به همین خاطر باید قانون را به عنوان اصلی ترین معیار نزدیک به عدالت بپذیریم و براساس قانون و شفاف عمل نماییم.

اقتصاد انتخابات دولت رشد اقتصادی سرمایه قانون مراسم تودیع و معارفه مشکلات وزیر کشور سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر