کد خبر: 122319 A

میرزاده در پیام تشکر به رییس جمهور و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی:

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی از حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به خاطر رای اعتماد به وی قدردانی کرد.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی از حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی و اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به خاطر رای اعتماد به وی قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، حمید میرزاده در این پیام، دانشگاه آزاد اسلامی را دستاورد سترگ علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی و میراثگرانسنگ امام راحل عظیم الشان دانست که هم اکنون چونان شجره طیبیه‌ای بر سرزمین مردمان دانش ورز و خرد پیشه سایه افکنده تا جوانان این مرز و بوم ازمیوه‌های دانایی و معرفت آن بهره مند گردند.

متن کامل پیام رییس دانشگاه آزاد در پی می‌آید:

جناب آقای دکتر روحانی، رییس جمهور محترم و رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی

اعضای ارجمند و فرهیخته شورای عالی انقلاب فرهنگی

لازم می دانم از رای اعتماد جنابعالی و همه اساتید فرهیخته و ارجمند شورای عالی انقلاب فرهنگی که بر اساس مصوبه هیات امنای محترم دانشگاه آزاد اسلامی زمینه توفیق خدمتی بزرگ را برای اینجانب فراهم آوردید صمیمانه تشکر و قدردانی کنم.

خداوند را بر ارزانی داشتن نعمت شایستگی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آن هم در یک نهاد بزرگ علمی و اسلامی بی حد و حصر شکرگزارم.

از هم اکنون سنگینی این مسئولیت خطیر را با تمام وجود دریافته و از خدای بزرگ وعلیم عاجزانه یاری می‌طلبم. حسن ظن و اعتماد شما عزیزان سرمایه‌ای پربها است که شعله شوق و انگیزه تلاش و خدمتگزاری را بر می‌افروزد.

دانشگاه آزاد اسلامی دستاورد سترگ علمی و فرهنگی انقلاب اسلامی و میراثگرانسنگ امام راحل عظیم الشان است که هم اکنون چونان شجره طیبیه‌ای بر سرزمین مردمان دانش ورز و خرد پیشه سایه افکنده تا جوانان این مرز و بوم ازمیوه‌های دانایی و معرفت آن بهره مند گردند.

با شما عهد می‌بندم که در توسعه این نهاد علمی و اسلامی با تمام توان کوشیده و از این امانت گرانبها پاسداری کنم.

چراغ راه من و همکارانم در این راه دشوار و پراجر، آموزه های دینی، رهنمودهای مقام معظم رهبری، مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبات هیات امنای محترم دانشگاه خواهد بود.

و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب

امام راحل حسن روحانی دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی رییس جمهور سرمایه شورای عالی انقلاب فرهنگی علمی و فرهنگی مقام معظم رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر