کد خبر: 123957 A

معاون آ‎موزشی وزیر علوم در مراسم معارفه مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی:

معاون آموزشی وزیرعلوم تغییرات مدیریتی در وزارت علوم را در راستای بهبود و اصلاح در انجام امور دانست.

معاون آموزشی وزیرعلوم تغییرات مدیریتی در وزارت علوم را در راستای بهبود و اصلاح در انجام امور دانست.

به گزارش ایلنا، جعفر میلی‌منفرد(معاون آموزشی وزیرعلوم، تحقیقات وفناوری) در مراسم معارفه مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی، گفت: تغییرات مدیریتی در راستای بهبود و اصلاح در انجام امور صورت می‌گیرد.

میلی‌منفرد با گرامیداشت هفته بسیج و موفقیت تیم مذاکره‌کننده ایران در نشست ۱ + ۵، اظهار داشت: باید تمرین کنیم و به صورت بسیجی خدمت کنیم و این بدین معنی است که حرمت خون شهدا را پاس بداریم و طوری خدمت کنیم که اعتقاد ارباب رجوع و مراجعه‌کنندگان به اسلام و نظام و انقلاب تقویت شود.

معاون آموزشی وزیر علوم با اشاره به لزوم استفاده از مجموعه کارکنان هر بخش در تصمیم‌گیری‌های سازمانی، خاطرنشان کرد: در جمع همکاران نباید به هیچ وجه حس اعمال تبعیض ایجاد شود و در عوض این دیدگاه باید حاکم باشد که هرکس خالصانه کار کند، زحماتش دیده می‌شود و نظراتش در تصمیم‌گیری‌ها لحاظ می‌شود.

میلی‌منفرد با تقدیر از خدمات ابوالفضل حسنی در زمان تصدی مسئولیت دفتر گسترش آموزش عالی، گفت: هدف از تغییرات مدیریتی ایجاد وضعیتی برای بهبود بیش از پیش در انجام امور است و هیچ‌گاه جابه‌جایی یک مدیر به منزله نفی کارهای انجام گرفته در گذشته نیست.

معاون آموزشی وزیر علوم با معرفی سیدحسین حسینی به عنوان مدیرکل جدید دفتر گسترش آموزش عالی، گفت: دکتر حسینی از خانواده محترم شهداست و با توجه به سوابق ارزشمند اجرایی ایشان، امیدوارم بتواند منشا خیر و برکت باشد و امور دفتر گسترش آموزش عالی را به بهترین نحو به پیش ببرد.

در این جلسه حسنی گزارشی از عملکرد خود در دوران مسئولیتش در دفتر گسترش آموزش عالی ارائه کرد و حسینی نیز به ارائه برنامه‌های خود در جهت بهبود عملکرد این مرکز پرداخت.

در پایان این مراسم حکم انتصاب حسینی و همچنین لوح تقدیر حسنی از طرف میلی‌منفرد به آنان اهدا شد.

آموزش عالی انقلاب ایران بسیج تصمیم گیری های خانواده معارفه وزارت علوم امور اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر