کد خبر: 136520 A

توسط معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان صورت گرفت؛

سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه، رئیس جمهوری با مردم در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) دیدار می‌کند. / با هماهنگی که با اداره کل بهزیستی خوزستان صورت گرفته، رئیس جمهور ناهار را همراه با ایتام صرف می‌کند.

ایلنا: معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: رییس جمهوری صبح سه‌شنبه وارد اهواز خواهد شد و مردم می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ در مسیر فرودگاه به مصلی مهدیه امام خمینی(ره)، به استقبال وی بروند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، فرج الله خبیر گفت: پس از این دیدار و ایراد سخنرانی، با هماهنگی که با اداره کل بهزیستی خوزستان صورت گرفته، رئیس جمهور ناهار را همراه با ایتام صرف می‌کند.

وی ادامه داد: دیدار با نخبگان سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری و اقتصادی، بعد از ظهر‌‌ همان روز صورت خواهد گرفت.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری از دیگر برنامه‌های این سفر، دیدار با علماء و روحانیون استان در روز نخست عنوان کرده و گفت: دکتر روحانی در روز دوم سفر خود در همایشی تحت عنوان «ظرفیت‌های توسعه استان خوزستان» که در اهواز برگزار می‌شود، حضور خواهد یافت.

خبیر اضافه کرد: در این سفر سه روزه، تعدادی از وزرا نیز به خوزستان سفر می‌کنند که با توجه به برخی طرح‌های مهم قطعا وزرای کشاورزی، نفت، نیرو و تعدادی دیگر از اعضاء هیأت دولت در این استان حضور خواهند داشت.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: رئیس جمهوری چهارشنبه شب، از طریق صدا و سیمای مرکز خوزستان، با مردم این استان ارتباط و گفت‌و‌گویی مستقیم خواهد داشت.

خبیر اضافه کرد: دیدار با ایثارگران و مردم ۲ شهرستان، دیدار با تعدادی از خانواده‌های شهداء، ایثارگران و جانبازان و بازدید از یکی از صنایع در خوزستان، از دیگر برنامه‌های سفر رئیس جمهور به این استان است.

وی در پایان گفت: رئیس جمهور در روز پایانی سفر خود به خوزستان در جلسه شورای اداری استان که روز پنج شنبه در اهواز برگزار می‌شود، حضور می‌یابد.

خبیر در ادامه به اولویت‌های توسعه استان خوزستان اشاره کرد و اظهارداشت: از اولویت‌های بسیار مهم خوزستان می‌توان به طرح ۵۵۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی، بحثتأمین آب آشامیدنی با کیفیت، بحثتوسعه راه‌های ارتباطی و توسعه خطوط ریلی اشاره کرد.

استانداری خوزستان سفر هیأت دولت به خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر