کد خبر: 162891 A

رییس جمهور:

این روحانی بزرگوار منشا خدمات فرهنگی و اجتماعی ارزنده ای بود که ثمرات آن ماندگار و در آخرت ذخیره ای پربار خواهد بود.

رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت ماموستا حسام الدین مجتهدی امام جمعه اهل سنت سنندج و نماینده مردم استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این روحانی بزرگوار منشا خدمات فرهنگی و اجتماعی ارزنده ای بود که ثمرات آن ماندگار و در آخرت ذخیره ای پربار خواهد بود.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، متن کامل پیام رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

ارتحال عالم جلیل القدر حاج ماموستا حسام الدین مجتهدی موجب تأثر و تألم اینجانب و مردم متدین و شهیدپرور سنندج گردید. این روحانی بزرگوار که سالیان طولانی از عمر پربرکت خود را در مسیر وحدت امت اسلامی صرف کرد، منشأ خدمات فرهنگی و اجتماعی ارزنده ای بود که ثمرات آن ماندگار و در آخرت ذخیره ای پربار خواهد بود.

اینجانب رحلت آن روحانی وارسته را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، اعضای محترم مجلس خبرگان رهبری، علمای محترم اهل تسنن کردستان، بیت گرامی آن مرحوم و مردم ولایتمدار و سلحشور کردستان تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت می نمایم.

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران

استان کردستان امام جمعه حسن روحانی ریاست جمهوری رییس جمهوری اسلامی ایران فرهنگی و اجتماعی مجلس خبرگان رهبری مقام معظم رهبری نماینده مردم سنندج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر