کد خبر: 187197 A

با تصویب هیئت دولت:

مقرر شد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور هزینه‌های یادشده را پس از اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در لایحه بودجه سال بعد پیش‌بینی و منظور نموده و به شبکه بانکی پرداخت نماید، این تضمین نافی مسئولیت بانک‌های عامل در وصول مطالبات نیست.

با تصویب هیئت دولت، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور پرداخت یارانه سود و مانده مطالبات معوق به خسارت‌دیدگان ناشی از حوادثغیرمترقبه استان‌های حادثه خیز را تضمین و تعهد کرد.

به گزارش ایلنا، هیأت وزیران در جلسه ۸/۴ / ۱۳۹۳ به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی تصویب کرد که معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور پرداخت یارانه سود(مابه‌التفاوت سود تعیین‌شده سهم متقاضی تا نرخ‌های مصوب شورای پول و اعتبار) و مانده مطالبات معوق شامل مجموع اصل و سود تسهیلات اعطایی براساس مصوبات هیأت وزیران در سال‌های ۱۳۹۱،۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ به خسارت‌دیدگان ناشی از حوادثغیرمترقبه در استان‌های سیستان و بلوچستان، بوشهر، یزد، خراسان جنوبی، هرمزگان، ایلام، فارس، کرمان، چهارمحال و بختیاری، گیلان، مازندران و خراسان شمالی را تضمین و تعهد می‌نماید.

همچنین مقرر شد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور هزینه‌های یادشده را پس از اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در لایحه بودجه سال بعد پیش‌بینی و منظور نموده و به شبکه بانکی پرداخت نماید، این تضمین نافی مسئولیت بانک‌های عامل در وصول مطالبات نیست.

این مصوبه در تاریخ ۱۸/۴ / ۱۳۹۳ از سوی معاون اول رئیس‎جمهور ابلاغ شده است.

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران خراسان شمالی رئیس جمهور سیستان و بلوچستان لایحه بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی هیئت دولت یارانه ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر