کد خبر: 193095 A

در پیامی؛

اگر امروز در سایه دولت تدبیر و امید به روزهای پرامید آینده امید وار شده و اخم هایمان به لبخند بدل گردیده است، در سایه استقامت و نورافکنی روزنامه نگاران و جوانانی است که تاریکی آن روزها آنان را کورنکرد و خانه نشینی را به کناری نهاده و در مرکز تحولات ماندند و عقب ماندگی ها و بحران های در حال گسترش را مخابره کردند تا ملت با کرامت ایران، حماسه ای سیاسی بیافریند و رو به قهقرا رفتن این دیار را متوقف کنند

دستیار جوان مشاور عالی رئیس جمهور، در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام سعید اله‌بداشتی به شرح زیر است:

۱۷مرداد. روز خبرنگار؛ یادآور زندگی، دیدبانی و پویایی جامعه روزنامه نگاری در اجتماع تحول خواه و آینده‌نگر است. روز خبرنگار یادآور مجاهدت روزنامه نگارانی است که علیرغم همه مصایب و سختی‌ها، راست قامتانه در راه آگاهی بخشیدن به جامعه کمر خم نکرده اند.

روز خبرنگار بار دیگر به منادیان ظلم و جور یادآور می‌شود که هر قدر صداها را خفه کنند و دیوارها را بلند کنند اما حقیقت‌ها با از خودگذشتگی خبرنگاران به ساحت اجتماع منتقل خواهد شد.

این روزها فلسطین و غزه عزیز گواه روشنی است بر این واقعیت که اگر به سوی خبرنگاران شلیک هم شود اما آنان دست از مخابره آنچه دیده اند به جهانیان دست نمی کشند و امروز فراتر از سربلندی مقاومت در غزه و فلسطین، این روزنامه نگاران و خبرنگاران هستند که پیروزمندانه در مقابل رژیم غاصب صهیونیستی ایستاده اند و لبخند رضایت پروردگار و مخلوقاتش از این استقامت، صبوری و فداکاری برای نشان دادن حقیقت ها به جامعه را خریده اند و فضاحت ظلم و استکبار را به تصویر کشیده اند.

اما از دیگر سو این روز بیش از هر نسل و قشری متعلق به جوانان است. جوانانی که پیکره اصلی شریان زنده و پر انرژی رسانه را به جریان درآورده‌اند. امروز در ایران ما روزنامه نگاری با جوانی پیوندی وثیق خورده است.

جوانانی که علیرغم مشاهده ودرک مشکلات جامعه رسانه ای اما آگاهانه خود، این راه پرصعب و رنج را انتخاب کرده اند. انتخابی مقدس!

اگر امروز در سایه دولت تدبیر و امید به روزهای پرامید آینده امید وار شده و اخم هایمان به لبخند بدل گردیده است، در سایه استقامت و نورافکنی روزنامه نگاران و جوانانی است که تاریکی آن روزها آنان را کورنکرد و خانه نشینی را به کناری نهاده و در مرکز تحولات ماندند و عقب ماندگی ها و بحران های در حال گسترش را مخابره کردند تا ملت با کرامت ایران، حماسه ای سیاسی بیافریند و رو به قهقرا رفتن این دیار را متوقف کنند. روزنامه نگاران همین سال گذشته در شور و نشاط و امید جامعه دمیدند و برای روزهای توسعه ایران گامی عملی برداشتند. پس بدانیم که مسیر توسعه و پیشرفت نیز با کمک و همراهی خبرنگاران و روزنامه نگاران و جوانان میسر و ممکن خواهد بود.

خبرنگارانی که پیام امید رهبری معظم انقلاب را به نیکویی درآغازین ساعات صبح به گوش ملت رساندند و گفتند پرامید به پای صندوق های رای بیایید و سرنوشت خویش را از سر بنویسید..

سخن آخر اینکه جفا بر پیکر این روزنامه نگاران و جوانان روانیست که نقش سترگ و ایثار بزرگ این نسل جوان و خبرنگار را فراموش کنیم و به یادنیاوریم چه کسانی نعمت و توفیق خدمت به ملت را برای ما فراهم کرده اند.

بپذیریم و باور کنیم که به جوانان، روزنامه نگاران و خبرنگاران مدیونیم…

خبرنگاران و روزنامه نگاران عزیز!پرامید و پر انرژی و راست قامت باشید و بر این توفیق خدای خویش را سپاس گویید…

انرژی ایران توسعه و پیشرفت جامعه دولت شور و نشاط غزه مشکلات روزنامه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر