کد خبر: 200199 A

امیری در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

تاکنون ۱۲ درخواست برای صدور مجوز به وزارت کشور ارائه شده که همه آنها در مرحله بررسی برای صدور مجوز است / درخواستی برای ثبت حزبی به نام ندا ایرانیان که مخفف نسل دوم اصلاح‌طلبان ایران است، وجود دارد ولی مجوز آنها هنوز ثبت نشده است.

سخنگوی وزارت کشور از دریافت ۱۲درخواست برای ثبت و راه‌اندازی حزب خبر داد و گفت: درمیان این درخواست‌ها، درخواستی نیز برای ثبت حزب ندا ارائه شده است.

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تاکنون چه تعداد درخواست برای ثبت و صدور مجوز برای احزاب تاکنون به وزارت کشور ارائه شده است؟ گفت: تا آنجایی که به یاد دارم در طول یکسال فعالیت دولت یازدهم ۱۲ درخواست برای صدور مجوز ارائه شده که همه آنها در مرحله بررسی و رسیدگی صدور مجوز هستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در میان درخواست‌ها، مجوزی نیز برای ثبت و صدور مجوز حزب ندای ایرانیان ارائه شده است؟ اظهار داشت: بله، در میان آن ۱۲ درخواست، درخواستی نیز برای ثبت حزبی به نام ندا ایرانیان که مخفف نسل دوم اصلاح‌طلبان ایران است، وجود دارد ولی مجوز آنها هنوز ثبت نشده است.

قائم مقام وزیر کشور درباره اینکه شنیده شده است در سالگرد یکسالگی دولت تدبیر و امید تغییراتی در برخی استانداران صورت بگیرد؛ آیا شما این مسئله را تائید می‌کنید؟ تصریح کرد: این مسئله صحبت ندارد.

سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر اینکه استانداران تاکنون توانسته‌اند نظرات دولت را تامین کنند، ابراز داشت: قرار نیست در خصوص استانداران تغییری صورت گیرد.

اصلاح طلبان ایران دولت وزارت کشور وزیر کشور حزب صدور راه مجوز استانداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر