کد خبر: 202682 A

این نمایشگاه به عنوان نمونه ای از ۶۰۰۰ واحد صنعتی در استان خراسان رضوی دایر شده و لازم به ذکر است که میزان صادرات استان در بخش محصولات صنعتی، کشاورزی و دانش بنیان، در سال ۹۲ حدود ۱ میلیارد و ۱۳۲ میلیون دلار بوده است.

معاون اول رییس جمهور از نمایشگاه توانمندیهای استان خراسان رضوی بازدید کرد و از ظرفیت‌ واحدهای تولیدی این استان در بخش صنعت، کشاورزی و صنایع دستی و گردشگری مطلع شد.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری در جریان سفر استانی هیات دولت به استان خراسان رضوی، صبح امروز(دوشنبه) غرفه های مختلف این نمایشگاه را مورد بازدید قرار داد و با توضیحات وزرای همراه و غرفه داران، در جریان آخرین توانمندیها و پتانسیل های تولیدی استان خراسان رضوی قرار گرفت.

وزرای صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید همراه معاون اول رییس جمهور هستند.

نمایشگاه توانمندیهای استان خراسان رضوی در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع در مشهد مقدس برپا شده و با داشتن ۲۰۰ غرفه، نمونه ای از محصولات و دستاوردهای واحدهای تولیدی استان را در خود جای داده است.

گفتنی است این نمایشگاه به عنوان نمونه ای از ۶۰۰۰ واحد صنعتی در استان خراسان رضوی دایر شده و لازم به ذکر است که میزان صادرات استان در بخش محصولات صنعتی، کشاورزی و دانش بنیان، در سال ۹۲ حدود ۱ میلیارد و ۱۳۲ میلیون دلار بوده است.

استان خراسان رضوی اسحاق جهانگیری بهداشت درمان و آموزش جهاد کشاورزی دلار دولت رییس جمهور صنایع دستی و گردشگری کشاورزی مشهد مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر