کد خبر: 253822 A

استاندار قم خبر داد؛

رئیس جمهور در بدو ورود با حضور در حرم حضرت معصومه(س) و زیارت مضجع شریف کریمه اهل بیت(س)، در این مکان مقدس دیدار عمومی با مردم شریف قم خواهد داشت.

استاندار قم از سفر دو روزه رئیس جمهور به قم در اواخر هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قم، حجت‌الاسلام صالحی منش استاندار قم طی سخنانی با اشاره به نزدیک شدن سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به قم گفت: دیار علم و اجتهاد میزبان چهاردهمین سفر کاروان تدبیر و امید در روز چهارشنبه٬ ششم اسفند خواهد بود.

استاندار قم با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به قم دو روزه خواهد بود، به جزئیات برنامه اشاره و تصریح کرد: رئیس جمهور در بدو ورود با حضور در حرم حضرت معصومه(س) و زیارت مضجع شریف کریمه اهل بیت(س)، در این مکان مقدس دیدار عمومی با مردم شریف قم خواهد داشت.

وی با اشاره به سایر برنامه های رئیس جمهور در سفر به استان قم گفت: دیدار با علما، طلاب، نخبگان و برگزیدگان، ایثارگران و فعالان اقتصادی از دیگر برنامه های آقای روحانی در این سفر خواهند بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی‌منش همچنین از حضور رئیس جمهور در جلسه شورای اداری استان قم خبر داد و گفت: رئیس جمهوری در پایان این سفر در یک نشست خبری با حضور اصحاب رسانه، اهداف و دستاوردهای این سفر را تشریح خواهند کرد.

سفر رئیس جمهور روحانی به قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر