کد خبر: 109258 A

گاوصندوق نخستین سریال تلویزیونی مازیار میری است. این سریال روایتی طنزآمیز از دنیای خلافکاران و تلاش آن‌ها برای دستیابی به پول دارد.

ایلنا: مجموعه طنز «خانه اجاره‌ای» به کارگردانی رامین ناصر نصیر، شاهد احملو و تهیه ‌کنندگی محسن چگینی و سریال «گاو صندوق» به کارگردانی مازیار می‌ری از آنتن شبکه تماشا برای مخاطبان پخش خواهد شد.

به گزار ش ایلنا، مجموعه طنز، «خانه اجاره‌ای» که از شبکه سه پخش می‌شد، از چهارشنبه ۱۰ مهر ماه از آنتن شبکه تماشا به مخاطبان عرضه می‌شود.

خانه اجاره‌ای با بازی مهران غفوریان، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، حمید لولایی و بهنوش بختیاری هر شب ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می‌شود.

محمد کاشانی و حمید رحیمی‌نادی تهیه‌کنندگی «خانه اجاره‌ای» را بر عهده دارند و نویسندگانی چون پریسا شمس، جمیله دارالشفایی، محمدرضا عرفانی، حمید برزگر و پوریا کاکاوند با کوروش نریمانی در نگارش فیلمنامه همکاری داشته‎اند.

داستان‌های این سریال در یک مجموعه مسکونی که چند خانواده مختلف با مختصات و ویژگی‌های خاص خود زندگی می‌کنند، اتفاق می‌افتد. زندگی هر کدام از خانواده‌های این مجتمع، تحت تاثیر ماجراهای روزمره قرار می‌گیرد که اگرچه وقوعشان دور از ذهن نیست، اما تبعاتی دارد که فضایی شیرین و طنزآلود پدید می‌آورد.

همچنین قرار است شبکه تماشا از ۱۴ مهر مجموعه طنز اجتماعی «گاو صندوق» به کارگردانی مازیار می‌ری از ساعت ۱۹ به روی آنتن ببرد.

گاوصندوق نخستین سریال تلویزیونی مازیار میری است. این سریال روایتی طنزآمیز از دنیای خلافکاران و تلاش آن‌ها برای دستیابی به پول دارد. در آذر ۱۳۸۸ از شبکه سوم پخش شده است.

گاو صندوق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر