کد خبر: 109304 A

شبکه رادیویی تهران، به مناسبت روز جهانی سالمند برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است که از موج اف. ‌ام ردیف ۹۴ مگاهرتز پخش می‌شود.

ایلنا: به مناسبت روز جهانی سالمند، تکریم و تحبیب سالمندان، بهره برداری از تجارب و شیوه‌های زندگی سالم در سالمندی و… شبکه رادیویی تهران موضوع برنامه‌های خود را به این مضامین اختصاص داده است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ برنامه «صبح تهران» در روز جهانی سالمند از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ به دغدغه و مسائل مرتبط به سالمندان می‌پردازد. «سیب» ساعت ۱۰:۳۰ با حضور کار‌شناسان برنامه به هرم غذایی سالمندان اختصاص یافته است.
برنامه «خانه ما» از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ در قالب نمایشی، نحوه و شیوه زندگی دو سالمند را به نمایش می‌گذارد، سالمند موفقی که انسان شادی است و از امکانات خود ‌‌نهایت استفاده را می‌برد و در مقابل سالمند افسرده، گوشه گیر و منزویی که از زندگی خود لذتی نمی‌برد.
«عصر بخیر تهران» با موضوع احترام و تکریم آن‌ها، سالمندان و سبک زندگی سالم، سالمندان و حمایت‌های خانواده، دوستان و مسئولان و رسانه، بهره گیری از تجارب آن‌ها، برآوردن نیازهای آنان در جهت خودکارآمدی و خود اتکایی، از ساعت ۱۶ روی آنتن می‌رود.
«آوای نیمروز» از ساعت ۱۲:۳۰ به درخواست سالمندان، ترانه‌های سالمندی را پخش می‌کند. برنامه «مسابقه صد درصد» ساعت ۱۹، در فصل نمایش به سالمندان اختصاص خواهد یافت.
در برنامه «پیشخوان» شنوندگان از ساعت ۱۱، بازتاب مندرجات مطبوعات و خبرگزاری‌ها را با موضوع سالمند را خواهند شنید.
«ورزش از رادیو تهران» از ساعت ۱۸ و برنامه «تهران در شب» ساعت ۳۰ بامداد با موضوع سالمند روی آنتن می‌رود.

رادیو تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر