کد خبر: 109507 A

رئیس سازمان صدا در مجلس اعلام کرد:

امپراطوری عظیم رسانه‌ای استکبار، با وجود برخورداری از ۳ هزار شبکه تلویزیونی بر روی ۳۱ ماهواره قابل دریافت در فضای جمهوری اسلامی، ناامید از تأثیرگذاری بر روی ملت ایران تلاش می‌کند با نفوذ در میان جامعه هنری و رسانه‌ای داخل کشور از ظرفیت‌های آنان در پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.

ایلنا: رئیس سازمان صدا و سیما در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی گزارشی از آخرین آرایش رسانه‌ای در سطح ملی و جهانی را ارائه کرد.


به گزارش ایلنا، ضرغامی با اشاره به سرمایه گذاری‌های کلان برای راه اندازی ۱۴۳ شبکه به زبان فارسی و قومیت‌های داخلی جمهوری اسلامی، گفت: هراس نظام استکبار از نفوذ پرشتاب انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان باعثشد که آنان بی‌محابا به شبکه‌های جمهوری اسلامی هجوم برده و با قطع این رسانه‌ها از روی ماهواره‌های جهانی، مانع تأثیرگذاری بیشتر آنان شوند.


رئیس رسانه ملی گفت: امپراطوری عظیم رسانه‌ای استکبار، با وجود برخورداری از ۳ هزار شبکه تلویزیونی بر روی ۳۱ ماهواره قابل دریافت در فضای جمهوری اسلامی، ناامید از تأثیرگذاری بر روی ملت ایران تلاش می‌کند با نفوذ در میان جامعه هنری و رسانه‌ای داخل کشور از ظرفیت‌های آنان در پیشبرد اهداف خود استفاده کنند.


آقای ضرغامی افزود: درخواست‌های مستمر و مکرر نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی برای تکمیل پوشش شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در سراسر کشور حاکی از نیاز عمومی و خاص بر حق مردم در استفاده از همه شبکه‌های جمهوری اسلامی ایران است.


رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این نشست با تشکر از گزارش ارائه شده، بر ضرورت همکاری و مساعدت همه دستگاه‌های ذیربط، در تقویت نظام رسانه‌ای کشور و مقابله مؤثر با سیاست‌های استکباری در این عرصه تأکید کرد.

عزت الله ضرغامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر