کد خبر: 112770 A

اعیاد قربان و غدیر اولین زمان پیش بینی شده برای افتتاح رسمی نسیم و آغاز ماه شوال پس از ایام محرم و صفر دومین زمانبدی پیش‌بینی شده است.

ایلنا: مدیر شبکه نمایش سیما با اشاره به اینکه برای افتتاح رسمی شبکه نسیم در مقطع زمانی پیش‌بینی شده، گفت: در زمان آغاز به کار رسمی شبکه روزانه ۴ ساعت برنامه جدید پخش خواهد شد.

به گزارش ایلنا، کرمی گفت: اعیاد قربان و غدیر اولین زمان پیش بینی شده برای افتتاح رسمی نسیم و آغاز ماه شوال پس از ایام محرم و صفر دومین زمانبندی پیش‌بینی شده است.

وی افزود: انتخاب هر یک از این زمان‌ها بستگی به چگونگی طی مراحل پخش آزمایشی شبکه، امکانات فنی پخش و انجام مراحل آماده سازی دارد.

مدیر شبکه نمایش گفت: با آغاز به کار رسمی شبکه نسیم، روزانه ۴ ساعت برنامه جدید، پخش می‌شود که در زمان‌های مختلف، این برنامه تکرار خواهد شد. البته تهیه برنامه زنده ترکیبی نیز برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده است.

کرمی همچنین در پاسخ به سئوالی درباره عملکرد و برنامه‌های شبکه نسیم در ایام عزاداری گفت: در این روز‌ها برنامه‌های شبکه قطع نشده و سرگرمی و جذابیت خود را حفظ خواهند کرد ولی برای رعایت احترام مناسک و شعائر دینی موسیقی تند و صحنه‌های طنز خواهند شد.

شبکه نسیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر