کد خبر: 117536 A

پخش مجموعه تلویزیونی «معصومیت از دست رفته» به مناسبت فرا رسیدن محرم الحرام و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین(ع) از سیمای اردوی شبکه سحر آغاز شد.

ایلنا: پخش مجموعه تلویزیونی «معصومیت از دست رفته» از سیمای اردوی شبکه سحر آغاز شد.

به گزارش ایلنا، داوود اسکندری مدیر سیمای اردو با اشاره به ظرفیت‌های قابل توجه دوبله اردو در شبکه سحر گفت: این مجموعه در ۱۹ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای به سرپرستی علی محمد شیرازی و با حضور گویندگان اردوزبان هندی، پاکستانی و بنگلادشی در شهر قم دوبله شده است.

اسکندری از فعالیت خوب گروه دوبله اردو در تهران خبر داد و افزود: این گروه در حال دوبله دو مجموعه تلویزیونی به نام‌های «اولین شب آرامش» و «پول کثیف» هستند و به زودی این مجموعه‌ها برای پخش از شبکه سحر آماده خواهد شد.

«معصومیت از دست رفته» به کارگردانی داود میرباقری محصول شبکه سه سیما بوده و بازیگرانی همچون امین تارخ، فریبا کوثری، سارا خویینی‌ها، امین زندگانی، حدیثفولادوند، انوشیروان ارجمند و داریوش فرهنگ به ایفای نقش در آن پرداخته‌اند.

این مجموعه، داستان شوذب یکی از یاران حضرت علی(ع) را روایت می‌کند که خزانه دار کوفه و امویان است و در میان عشق دو زن گرفتار می‌شود. اولین زن ماریا است که زمانی مسیحی بوده و خاطرات شیرینی از دوران خلافت علی(ع) دارد که به منزل آن‌ها سر می‌زده و دستگیر فقر و تنگدستی آن‌ها بوده است. زن دوم نیز یک یهودی به نام حمیرا است که با شمایل کولی وار خویش، دل شوذب را می‌فریبد و او را بتدریج با وسوسه به راهیابی بیشتر به دستگاه خلافت امویان، از ایمان دور می‌کند و…

سریال «معصومیت از دست رفته» از پنجشنبه ۹ آبان ماه شروع شده و هر روز ساعت ۱۵:۴۵ به وقت تهران از سیمای اردو پخش می‌شود.

شبکه سحر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر