کد خبر: 118615 A

مدیر شبکه نسیم:

شبکه نسیم در این ایام از آثار خوانندگان موسیقی پاپ چون رضا صادقی، محسن چاووشی، و یزدانی و امیرحسین مدرس در حوزه مناسبت‌های مذهبی استفاده خواهد کرد.

ایلنا: حسین کرمی با اشاره به تغییر رویکرد شبکه نسیم در ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، گفت: شبکه نسیم، مناسبت‌های مذهبی را محدودیت نمی‌داند، بلکه به عنوان فرصتی برای جذب و ارتباط بیشتر با مخاطب استفاده خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، مدیر شبکه نسیم سیما در توضیح چگونگی تغییر رویکرد شبکه نسیم در ایام محرم گفت: شبکه‌های سراسری در این ایام، طبق روال به پخش برنامه‌های عزاداری و ذکر مصائب اهل بیت می‌پردازند در حالی که مخاطب نیازمند تنوع و تفاوت در برنامه هاست.

وی افزود: بر همین اساس و برای هرچه کمتر کردن فاصله با مخاطبان، انواع متفاوت و متنوعی از برنامه‌ها را برای پخش در این ایام تهیه کرده‌ایم و بینندگان می‌توانند شاهد برنامه‌های جذاب و سرگرم کننده باشند.

کرمی در توضیح تفاوت عملکرد شبکه نسیم در این ایام گفت، موسیقی نسیم در این مدت سنگین خواهد شد، یعنی موسیقی تند و ریتمیک و شاد نداریم اما موسیقیمان فقط موسیقی عزا هم نیست و از موسیقی آرام و سنگین به ویژه در حوزه موسیقی پاپ استفاده خواهیم کرد.

وی با اشاره به ورود آثار هنرمندان موسیقی پاپ به حوزه فعالیت‌های مذهبی در چند سال اخیر گفت: شبکه نسیم در این ایام از آثار خوانندگان موسیقی پاپ چون رضا صادقی، محسن چاووشی، و یزدانی و امیر حسین مدرس در حوزه مناسبت‌های مذهبی استفاده خواهد کرد.

مدیر شبکه نمایش و سرپرست شبکه نسیم درباره انتخاب سکانس‌های تماشایی در این ایام گفت: مبنای انتخاب جذابیت و سرگرمی تصاویر، دیالوگ‌ها و بازی‌ها در مجموعه‌های نمایشی است و پخش سکانس‌های طنز در این ایام تعطیل خواهد شد.

کرمی در تشریح برنامه‌های مخصوص ایام محرم در شبکه نسیم ادامه داد: نسیم آفرینش موسیقی تصویری جذابی است که در آن سعی می‌شود با نشان دادن تصاویری از شگفتی‌های جهان، عظمت هستی و بیتایی خالق به تصویر کشیده شود.

وی پخش سکانس‌های سیاسی مذهبی تاریخی و انقلابی را از دیگر برنامه‌های نسیم در ماه‌های محرم و صفر اعلام کرد و گفت: ۱۵ قطعه حدودا ده دقیقه‌ای از ماندگارین دیالوگ‌ها و بازی‌های سریال کلاه پهلوی انتخاب و آماده پخش شده است. همچنین در این ایام سکانس‌های تماشایی از سریال‌های ستایش، او یک فرشته بود، اغما، شیر سنگی، در مسیر باد و دلیران تنگستان نیز انتخاب و برای پخش آماده سازی شده است.

مدیر شبکه نسیم همچنین از پخش نماهای جذاب، دیدنی، مهیج و حادثه‌ای از فیلم‌های سینمایی روز جهان در بسته‌های کوتاه پانزده دقیقه‌ای برای پخش از این شبکه خبر داد.

کرمی گفت: تاثیرگذار‌ترین و جذاب‌ترین بخش‌های برنامه ترکیبی ماه عسل با عنوان «نسیم ماه» برای پخش از شبکه نسیم در ایام محرم آماده شده است.

وی با تاکید بر اینکه جذابیت رسانه‌ای فقط در طنز خلاصه نمی‌شود گفت: تولیدات انبوهی در رسانه ملی وجود دارد که مخاطبینی از همه اقشار را پای تلویزیون می‌نشاند و شبکه نسیم از برخی از این ظرفیت‌ها همچون انیمیشن‌های جذاب و مفهومی، دانستنی‌های علمی و شگفت انگیز، آواهای سنتی و آئینی درایام محرم بهره خواهد برد.

شبکه نسیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر